Genealogie Zaanstad met familieberichten uit Nederland    voor het laatst bijgewerkt 02-05-2018 20:15                  

                                                      Gratis scans op te vragen met vermelding van CODE bij email adres   postmaster@geneaweb.nl   

                                                     Na 14 dagen worden ze verwijderd  , en onder alfabetische volgorde te vinden ..

code Naam Voornaam Lft Geb.plaats Geb.datum Overl.plaats Overl.datum Huw.partner
Vrijdag  13-04-2018
1518019 Hauwert - Paaij Anna Theresia Maria Annie 86 Wervershoof 16-05-1931 Lutjebroek 13-04-2018 Jaap Hauwert
.
Donderdag  12-04-2018
1518029 Campen van Ferdinandus Petrus Eugenius Agustinus Ferdie 73 Wieringermeer 02-10-1944 Graft 12-04-2018 Josien Knook
1518017 Kenter Luc 86 Ursem 01-02-1932 Avenhorn 12-04-2018 Alie Klaver
1518020 Kuijper Aris Simon 60 Purmerend 20-03-1958 Kwadijk 12-04-2018 Jeanet
1518021 Smith - Walter Hanna 83 Wijk aan Zee en Duin 08-01-1935 Heemskerk 12-04-2018 Bertus Smith
1518016 Stam - Krebber Francisca Johanna Sis 84 Bergh 12-07-1933 Den Oever 12-04-2018 Johannes Hendricus Stam
.
Woensdag  11-04-2018
1518028 Bosschert Franciscus Frans 85 Amsterdam 08-12-1932 Heemstede 11-04-2018 Hennie de Haas
1518015 Kalf Peter 68 Zaandam 31-05-1949 Heemskerk 11-04-2018 Rosa Maria Kingma
1518018 Meijsing Josephus Nicolaas Joep 71 Eindhoven 26-07-1946 Bennebroek 11-04-2018 -----
1518025 Mooij Maarten Bouke 77 Westzaan 23-07-1940 Zaandam 11-04-2018 Lia
1518024 Vlaming Trijnie 60 Den Helder 18-06-1957 Alkmaar 11-04-2018 ----
.
Dinsdag  10-04-2018  week 15
1518014 Mechelse - Meij van der Gerritje Pieternella 86 Oegstgeest 21-10-1931 Leiden 10-04-2018 Simon Johannes Mechelse
1518004 Niezing - Bunschoten Johanna Everdina Joke 87 Utrecht 14-06-1930 IJmuiden 10-04-2018 Kees Niezing
1518026 Plas van der Pancratius Petrus Panc 93 Noordwijk 01-04-1925 Sassenheim 10-04-2018 P.M. van Saase
1518022 Schoo - Peet van der Cornelia Wilhelmina Coby 51 Heemskerk 20-01-1967 Heemskerk 10-04-2018 Ronald Schoo
1518006 Swanenburg - Dijk van Dina 96 Amsterdam 03-11-1921 Zwaagdijk West 10-04-2018 John Swanenburg
1518023 Vijzelaar - Schaak Bep 82 Wormer 23-08-1935 Wormer 10-04-2018 Piet Vijzelaar
1518003 Visscher - Asma Grietje Gre 98 Andijk 08-03-1920 Haarlem 10-04-2018 22-02-2004 Pieter Cornelis Visscher
.
Maandag  09-04-2018  week 15
1518013 Bos Feite Jan 51 Amsterdam 17-06-1966 Hoorn 09-04-2018 Jolanda van Marle
1518027 Bruinink Martin 58 ----- 06-07-1959 Zaandijk 09-04-2018 Tinka
1518008 Grooteman Teun 88 ----- 15-09-1929 Wervershoof 09-04-2018 Trudy Leger
1518012 Hensbergen - Veer van der Cornelia Cor 85 Muiderberg 24-06-1932 Muiderberg 09-04-2018 Lammert Hensbergen
1518005 Horsman - Klapwijk Suzanna Neeltje Suzan 71 Berkel en Rodenrijs 17-05-1946 Lisse 09-04-2018 Ton Horsman
1518007 Kroon - Garthoff Anna Maria Antonia Anny 98 Amsterdam 17-02-1920 Zwanenburg 09-04-2018 Jaap Kroon
1518001 Molenaar Sander Pieter 38 Katwijk 16-11-1979 Vlaardingen 09-04-2018 Danielle de Waal
1518002 Oudshoorn - Visser Annetje Annie 96 ---- 18-10-1921 Huizen 09-04-2018 29-01-2001 Hermanus Oudshoorn
1518011 Roelofsen - Hoek Truus 83 Amsterdam 26-10-1934 Middenbeemster 09-04-2018 Piet Roelofsen
1518009 Soonius - Beers Vera 86 Heerhugowaard 26-05-1931 Heerhugowaard 09-04-2018 Loek Soonius
1518010 Verplanke Jansje Jansen Ans 87 Haarlem 20-08-1930 Haarlem 09-04-2018 -----
.
Zondag  08-04-2018  week 14
1418041 Bremmer Ton 79 Leiden 19-03-1939 Oegstgeest 08-04-2018 Rina van der Geest
1418053 Duin van - Groen Afra 76 Wadway 02-07-1941 Spanbroek 08-04-2018 Willem van Duin
1418047 Eng van der - Lans van der Thea 87 Hillegom 07-08-1930 Uitgeest 08-04-2018 Frans van der Eng
1418048 Hoff Gerardus Theodorus Lambertus Ge 81 Haarlem 11-06-1936 Haarlem 08-04-2018 An Witteman
1418043 Holland van - Vries de Neeltje Geertruida Nel 89 ----- 13-11-1928 Leiden 08-04-2018 Cees van Holland
1418042 Meijer Geertruida Helena Maria Theresia Trudy 79 Leiden 17-02-1939 Oegstgeest 08-04-2018 -----
1418044 Verhoogt Hendrik Henk 87 Zoeterwoude 25-12-1930 Lelystad 08-04-2018 -----
.
Zaterdag  07-04-2018  week 14
1418030 Beerepoot - Groot Margaretha Maria Gre 87 Hoogwoud 20-04-1930 Hoogkarspel 07-04-2018 Wijnand Beerepoot
1418057 Brom van den - Klomp Jentje Jenny 92 Meppel 27-02-1926 Baarn 07-04-2018 Ary van den Brom
1418056 Horst van der Hans 84 Den Haag 27-02-1934 Oegstgeest 07-04-2018 Jane Todd
1418049 Horst van der - Leeuwen van Elly 79 Leiden 06-04-1939 Sassenheim 07-04-2018 Joop van der Horst
1418027 Reus - Hoebe Alida Maria Alie 89 Spanbroek 07-07-1928 Heiloo 07-04-2018 2007 Wim Reus
1418046 Schone Arend 83 Den Haag 19-09-1934 Zaandam 07-04-2018 Elly van Oostenbrugge
1418054 Vlottes - Kleijn Neeltje 90 Assendelft 04-02-1928 Assendelft 07-04-2018 Jan Willem Vlottes
.
Vrijdag  06-04-2018  week 14
1418032 Anker - Korver Yvonne Hermanna Hendriki 65 Amsterdam 28-12-1952 Hoorn 06-04-2018 Jan Anker
1418052 Blasius Mollmann - Vooren van der Johanna  Maria Hanny 77 ------ 01-06-1940 Haarlem 06-04-2018 Han Blasius Mollmann
1418034 Degeling Jan 74 Enkhuizen 05-10-1943 Andijk 06-04-2018 Katie van der Oord
1418028 Elbertsen Ferdinand Jan Ferry 66 Rheden 19-12-1951 Enkhuizen 06-04-2018 -----
1418033 Glorie - Poel Joanna Hans 87 ----- 05-03-1931 Castricum 06-04-2018 Wim Glorie
1418045 Kroonenberg Jan Marinus Johannes 77 Zaandam 04-11-1940 Purmerend 06-04-2018 Will
1418040 Molenaar Aart 71 Zaandam 27-12-1946 Zaandam 06-04-2018 Hetty
1418029 Simons - Ruig de Agaath 85 Rotterdam 13-04-1932 Heemstede 06-04-2018 Henk Simons
1418039 Vleeming - Huigen Maria Elisabeth Gemma Riet 66 Assendelft 03-03-1952 Krommenie 06-04-2018 Wim Vleeming
1418051 Witt de Alida Maria Cornelia 91 ----- 30-03-1927 Noordwijk 06-04-2018 -----
.
Donderdag  05-04-2018  week 14
1418038 Beukeboom Jacobus Joannes Sjaak 86 Weesperkarspel 04-07-1931 Weesp 05-04-2018 Toos Wenneker
1418050 Brouwer Freek 66 Breezand 15-10-1951 Alkmaar 05-04-2018 Jeanet Huisman
1418055 Heemskerk Johannes Jan 78 Leiden 22-04-1939 Leiden 05-04-2018 Ineke
1418036 Klein - Stroet Catherina Aufemia 105 ----- 12-10-1912 Roelofarendsveen 05-04-2018 -----
1418031 Roest van der Aart 80 ----- 04-12-1937 Huizen 05-04-2018 Jannie Sijl
1418037 Schut Petrus Piet 89 Akersloot 07-01-1929 Akersloot 05-04-2018 Alie Blankendaal
1418018 Smakman - Smit Alida Anna 88 Anna Paulowna 22-08-1929 Breezand 05-04-2018 2008 Riem Smakman
1418017 Weerets Johannes Cornelis Jan 86 Overveen 11-04-1931 Overveen 05-04-2018 Ada van der Kolk
.
Woensdag  04-04-2018  week 14
1418035 Eelkema Minne 83 Oostdongeradeel 23-02-1935 IJmuiden 04-04-2018 Harmke Wouda
1418022 Floris - Grandiek Margaretha Johanna Gre 88 Wormer 18-07-1929 Wormer 04-04-2018 Cees Floris
1418015 Graaf de - Vromans Neeltje 86 Zoeterwoude 16-06-1932 Leiderdorp 04-04-2018 Albertus de Graaf
1418021 Hogervorst - Gaston Tonnie 88 ----- ----- Heemskerk 04-04-2018 Willy Hogervorst
1418024 Karsten Johannes Franciscus Jan 79 Alkmaar 14-12-1938 Alkmaar 04-03-2018 Bertha B.M.B. Tromp
1418016 Kortmann Maria Johanna Theresia Riet 90 Boskoop 22-10-1927 Haarlem 04-04-2018 -----
1418025 Langedijk - Boheemen van Alie 93 Heerhugowaard 29-06-1924 Spanbroek 04-04-2018 Piet Langedijk
1418003 Luijt van der -  Jong de Dirkje Adriana 74 Katwijk aan Zee 21-05-1943 Katwijk a/d Rijn 04-04-2018 Aad van der Luijt
1418023 Slooten van - Leeuw Alida 94 ----- 29-03-1923 Alkmaar 04-04-2018 29-10-2002 Jacob van Slooten
.
Dinsdag  03-04-2018  week 14
1418026 Elbers Johannes Ernst Hans 83 ------ 01-05-1934 Hilversum 03-04-2018 Gerritje van Maanen
1418013 Grooteman - Groot Anna Elisabeth Annie 94 Berkhout 10-09-1923 Hoorn 03-04-2018 Dirk Grooteman
1418002 Ierschot - Fazzi Taetske Helena 93 ----- 13-09-1924 Beverwijk 03-04-2018 Wim Ierschot
1418012 Kok Nico 69 ----- 14-01-1949 Nibbixwoud 03-04-2018 Nel Rinkel
1418020 Leeuw de Petrus Nicolaas Piet 86 ----- 15-09-1931 Wormerveer 03-04-2018 Rie Kaagman
1418008 Loos - Bennis Geertruida Gerie 76 Zwaag 16-06-1941 Spierdijk 03-04-2018 Antoon Loos
1418009 Poelman - Heuijmans Maria Christiana Rie 95 Amsterdam 28-02-1923 Heerhugowaard 03-04-2018 Antonius Bernardus Reinerus Poelman
1418011 Salman - Laan Willebrorda Maria Willy 84 Hem 12-04-1933 Hoorn 03-04-2018 Kock Salman
1418019 Woerkom van Hendricus Simon Henk 89 Vijfhuizen 29-12-1928 Hoofddorp 03-04-2018 Jo van Egmond
.
Maandag  02-04-2018  week 14
1418010 Bakker - Krijnen Gerarda Maria Gijsbertha Ger 86 Laren NH 25-01-1932 Blaricum 02-04-2018 1990 Bart Bakker
1418004 Blokker - Prins Neeltje Nel 80 ----- 12-08-1937 Den Helder 02-04-2018 12-05-1987 Klaas Blokker
1418005 Kraaij - Koning Haebeltje Hippie 95 Harlingen 15-05-1923 Den Helder 02-04-2018 23-02-1995 Dirk Cornelis Kraaij
1418001 Neelissen Gijsberdina Anna Maria Ine 85 Haarlem 25-05-1932 Heemstede 02-04-2018 -----
1418006 Smid Jantje Elisabeth Jannie 73 Den Haag 05-05-1944 Hoorn 02-04-2018 -----
1418007 Vonkeman Cornelis Kees 91 Zuid Scharwoude 06-08-1926 Haarlem 02-04-2018 Johanna Melenberg
1418014 Witteman - Vries de Bernadina Geertruida Dien 91 ----- 05-07-1926 Haarlem 02-04-2018 Toon Witteman
.
Zondag  01-04-2018  week 13
1318032 Jonk - Groot Anna Maria Annie 79 Ilpendam 18-05-1938 Purmerend 01-04-2018 -----
1318036 Kuiper Willem Wim 99 Enkhuizen 26-04-1918 Hoorn 01-04-2018 Aat Groot
1318031 Smit Agnes 83 Heemskerk 27-10-1934 Heemskerk 01-04-2018 -----
.
Zaterdag  31-03-2018  week 13
1318028 Dijkshoorn Nicolaas Niek 89 Berkel en Rodenrijs 03-01-1929 Edam 31-03-2018 Clara Johanna Bazuin
1318024 Helderman - Ammerlaan Maria Adriana Mary 91 Nieuwerkerk a/d IJssel 01-04-1926 Hoorn 31-03-2018 Gerard Helderman
1318033 IJsselmuiden - Goedhart Anna Theresia Maria Ans 91 Limmen 29-01-1927 Hillegom 31-03-2018 Herman IJsselmuiden
1318023 Koopman - Oomens Geertruida Catharina Maria Truus 84 Den Helder 05-05-1933 Den Helder 31-03-2018 Cor Koopman
1318029 Metten - Dam van Maria Louise Ria 76 Haarlem 21-12-1941 Heemstede 31-03-2018 Peter Metten
1318035 Noordenbos Marinus 84 Enschede 23-10-1933 Bloemendaal 31-03-2018 Riekje Meijering
.
Vrijdag  30-03-2018  week 13
1318026 Butterman - Groot Liesbeth Reina 74 Enkhuizen 01-12-1943 Lelystad 30-03-2018 10-08-2016 Barthele Butterman
1318011 Eijbergen van - Koopman Ina 88 ----- ----- Den Helder 30-03-2018

29-02-2000 Luc van Eijbergen

1318021 Tol van - Schouten Catharina  Anna Toos 82 Heiloo 12-03-1936 Bergen 30-03-2018 Jacobus Wilhelmus van Tol
1318020 Vermeer - Dijkman Celestine 84 Den Helder 13-10-1933 Hoorn 30-03-2018 29-04-1996 Johannes Joop Vermeer
1318010 Visser - Kager Cornelia Maria Nel 87 Bovenkarspel 24-06-1930 Enkhuizen 30-03-2018 Evert Visser
1318034 Verhagen - Wilemse Beatrix 55 Haarlem 14-02-1963 Heemstede 30-03-2018 Jan Verhagen
1318037 Wals Cornelis Cor 82 Zaandam 06-11-1935 Zaandam 30-03-2018 Geertje van Harten
1318019 Winkel - Blaauboer Matty 72 ----- 06-05-1945 Anna Paulowna 30-03-2018 Piet Winkel
.
Donderdag  29-03-2018  week 13
1318030 Fraza Theodora Adriana Maria Thea 93 Utrecht 10-09-1924 Oegstgeest 29-03-2018 -----
1318022 Schone - Meij van der Jeanette Marie Netty 82 Koog a/d Zaan 26-04-1935 Middenbeemster 29-03-2018 Jan Schone
1318039 Slooten - Best Aagje 91 Wormer 06-01-1927 Wormer 29-03-2018 Klaas Slooten
1318038 Timmermans Iete 86 Dokkum 04-04-1932 Den Helder 29-03-2018 01-10-2007 Jacoba Lugtenborg
1318009 Verdonschot Theo 92 Wervershoof 19-04-1925 Wervershoof 29-03-2018 Toos Kaarsemaker
1318025 Wiesenekker Johannes 65 ----- 07-10-1952 Huizen 29-03-2018 Gerrie van Woudenbergh
.
Woensdag  28-03-2018  week 13
1318013 Bruijn Jan 75 Wormerveer 20-04-1942 Assendelft 28-03-2018 Marry
1318027 Bussen - Noom Barbara 94 ----- 24-01-1924 Alkmaar 28-03-2018 Willem Bussen
1318018 Gitzels - Bakker Annie 86 Wognum 08-05-1931 Zwaag 28-03-2018 Jaap Gitzels
1318017 Hoogewerf - Smit Catharina Trien 90 Hensbroek 07-05-1927 Hoorn 28-03-2018 Arie Hoogewerf
1318008 Prinsze - Bakker Nelly Anastasia 54 ----- ----- Zaandam 28-03-2018 Robert Prinsze
.
Dinsdag  27-03-2018 week 13
1318015 Antonisse - Tauber Greta Willy 96 Schoten 14-12-1921 Haarlem 27-03-2018 22-12-2008 Ferdinand Domela Antonisse
1318002 Baak Leonardus Jacobus Leo 90 ----- 18-06-1927 Hoogmade 27-03-2018 -----
1318014 Koel - Staan van der Mensje Menny 81 Zaandam 26-06-1936 Zaandam 27-03-2018 Jaap Koel
1318004 Kok Pieter 72 Westzaan 05-11-1945 Zaandam 27-03-2018 Ria
1318012 Ootes - Braak Anna Maria 80 Beemster 24-04-1937 Wormer 27-03-2018 Nico Ootes
1318006 Rijn van - Weerdenburg Bep 85 Veur 17-04-1932 Leiderdorp 26-03-2018 Piet van Rijn
.
Maandag  26-03-2018  week 13
1318003 Boekel - Pronk Els 62 Heerhugowaard 13-02-1956 Heerhugowaard 26-03-2018 Paul Boekel
13180007 Groot de - Wolf de Maria 90 Zwolle 04-10-1927 Enkhuizen 26-03-2018 2001 Cornelis de Groot
1318016 Saarberg - Reedijk Winifred Win 92 ----- 03-05-1925 Bussum 26-03-2018 Hans Saarberg
1318005 Strien van Ger Ge 91 Leiden 04-06-1926 Dordrecht 26-03-2018 Wil Driessen
1318001 Timmerman Sjaak 74 Lutjebroek 14-10-1943 Lutjebroek 26-03-2018 Karin
.
Zondag 25-03-2018  week 12
1218047 Awondatu - Haullussy Sophie Louise Elizabeth Liz 84 Surabaya 01-09-1933 Zaandam 25-03-2018 -----
1218046 Bijvoet - Nanne Dora 94 Heiloo 17-09-1923 Heiloo 25-03-2018 08-01-2002 Nico Bijvoet
1218038 Fit Hans 75 Bovenkarspel 06-07-1942 Bovenkarspel 25-03-2018 Leny Redeker
1218033 Groot - Warmer Bep 87 Alkmaar 09-11-1930 Egmond a/d Hoef 25-03-2018 Jan Groot
1218034 Hermans Elbert Dirk Bert 82 Wieringen 16-04-1935 Wieringen 25-03-2018 Else
1218045 Mooij de Dirk Roelof 64 Rijnsburg 18-07-1953 Leiden 25-03-2018 Ria Postmus
1218039 Schuijt - Vries de Johanna Adriana Anny 70 Enkhuizen 02-01-1948 Enkhuizen 25-03-2018 Dick Schuijt
1218035 Schulte Fischedick Eduard Borromeus 85 Amsterdam 17-09-1932 Purmerend 25-03-2018 Dora van Zanten
1218044 Schulp Dirk Johannes  Dick 74 Muiden 20-08-1943 Muiden 25-03-2018 -----
.
Zaterdag  24-03-2018  week 12
1218036 Alleman - Ruiter Catharina Petronella Tiny 90 Heiloo 05-06-1927 Alkmaar 24-03-2018 Wil Alleman
1218026 Entius Sjaak 73 Zwaag 16-05-1944 Venhuizen 24-03-2018 Joke Sneek
1218041 Philippo - Jong de Josephine Guurtje Jo 94 ----- 18-02-1924 Hoofddorp 24-03-2018 Gerrit Philippo
1218030 Slikker Gozina Goos 87 Den Helder 20-06-1930 Den Helder 24-03-2018 -----
.
Vrijdag  23-03-2018  week 12
1218028 Binnendijk - Carree Cornelia Corrie 86 ----- 15-11-1931 Leiden 23-03-2018 Jan Binnendijk
1218042 Breunesse - Arends Willemijntje Mien 79 ----- 16-09-1938 Eemnes 23-03-2018 G. Breunesse
1218032 Jongbloed - Ruit van de Maaike 95 's Gravenmoer 04-09-1922 Leiderdorp 23-03-2018 21-07-1979 Jacobus Pieter Jongbloed
1218029 Koenen - Zegers Catharina Theresia Tiny 87 Den Helder 25-06-1930 Schagen 23-03-2018 Aloys Koenen
1218027 Rijk de - Philippus Johanna Cornelia Josje 87 ----- 20-05-1930 Amstelveen 23-03-2018 Frans de Rijk
1218040 Schuijt Jochem 75 Alkmaar 30-10-1942 Alkmaar 23-03-2018 -----
1218007 Vreeker - Schouten Anna Maria 95 Heiloo 09-02-1923 Heiloo 23-03-2018 1977 Piet Vreeker
1218025 Westerop van Anna Maria Annie 92 Alkmaar 24-04-1925 Bergen NH 23-03-2018 -----
.
Donderdag  22-03-2018  week 12
1218024 Calisch Albert 96 Amsterdam 28-09-1921 Haarlem 22-03-2018 Riet Berends
1218010 Draaisma - Doeland van Johanna Stijntje Jo 95 Koog a/d Zaan 07-09-1922 Zaandam 22-03-2018 Jan Draaisma
1218005 Heide van der Tjitse 93 Leeuwarderadeel 18-01-1925 Alkmaar 22-03-2018 Sijbrigje Miedema
1218031 Krook Dick 72 Sassenheim 30-07-1945 Oegstgeest 22-03-2018 Cala den Outer
1218023 Ooms - Kamer Hendrika Cornelia Riek 93 ----- 18-07-1924 Hoofddorp 22-03-2018 2016 Anton Ooms
1218043 Winkelaar - Bakkum Tiny 91 Alkmaar 27-01-1927 Wormerveer 22-03-2018 Joop Winkelaar
.
Woensdag  21-03-2018  week 12
1218037 Arnolds - Bakker Eef 98 Landsmeer 03-11-1919 Oostzaan 21-03-2018 M. Arnolds
1218015 Disseldorp - Verburg Engelina Petronella Lenie 86 ----- 08-03-1932 Roelofarendsveen 21-03-2018 Leo Disseldorp
1218011 Glasbergen - Hartwijk Anthonia Elisabeth Maria 62 Den Haag 08-10-1955 Den Helder 21-03-2018 Willem Glasbergen
1218012 Grundemann - Plouvier Catharina Anna Jacqueline Marie Tootje 97 Leiden 25-07-1920 Leiden 21-03-2018 Gerard Grundemann
1218004 Haas Hendrika Lucia Henny 94 Laren NH 21-09-1923 Hilversum 21-03-2018 ----
1218014 Harsveld Loes 80 Den Haag 01-07-1937 Beverwijk 21-03-2018 -----
1218013 Jagt van der - Blok Maria Anna 91 ----- 16-07-1926 Katwijk 21-03-2018 Reindert van der Jagt
1218017 Klappe Sanne 19 Hoorn 30-06-1998 Amsterdam 21-03-2018 -----
1218020 Ligthart Adrianus Arie 80 Schoorldam 10-05-1937 Warmenhuizen 21-03-2018 Ellie Zwarts
1218009 Sluis Ceea 81 Jisp 07-04-1936 Zaandam 21-03-2018 Gerda de Saegher
1218008 Spruit Wilhelmus Petrus Jacobus Willem 68 Wervershoof 05-01-1950 Zwaag 21-03-2018 Mary Mens
1218016 Wijk van - Koenis Cornelia Maria 88 Spanbroek 04-01-1929 Heemskerk 21-03-2018 Gerardus Johannes van Wijk
.
Dinsdag  20-03-2018  week 12
1218018 Hof van 't Brigitte 50 Grootebroek 01-03-1968 Wognum 20-03-2018 -----
1218019 Huiberts - Aar van der Adriana Maria Ada 84 Haarlemmerliede 17-10-1933 Kolhorn 20-03-2018 Cor Huiberts
1218021 Kneppers - Zoet Alida Cornelia Alie 94 Haarlemmermeer 14-02-1924 't Zand 20-03-2018 -----
1218006 Noordeloos Cornelia Francisca Maria 88 ----- 19-08-1929 Ouderkerk a/d Amstel 20-03-2018 -----
.
Maandag  19-03-2018  week 12
1218022 Hooff van den - Heerden van Nelly 95 ----- 04-05-1922 Alkmaar 19-03-2018 Gerrit van den Hooff
1218001 Jonckbloedt Wilhelmina Henriette Maria Mieke 81 Haarlem 20-08-1936 Haarlem 19-03-2018 -----
1218002 Lommers Henk 86 ----- 20-12-1931 Landsmeer 19-03-2018 Maartje van Rijssel
1218003 Pijper de Joost 66 Alkmaar 18-08-1951 Wieringerwerf 19-03-2018 Ingrid
.
Zondag  18-03-2018  week 11
1118045 Duurland Lidwina Alida 84 Blaricum 24-04-1933 Laren 18-03-2018 -----
1118043 Jacobs - Ridder de Trijntje Jacoba 84 ----- 26-06-1933 Den Helder 18-03-2018 Arie Jacobs
1118051 Kroeb - Langereis Annie 77 ----- 14-06-1940 Enkhuizen 18-03-2018 Bertus Kroeb
1118063 Prijden Johannes Josephus Maria Hans 78 Haarlem 17-05-1939 Haarlem 18-03-2018 Gerda de Jong
1118042 Roest van der - Westland Margriet Theodora Rita 67 ----- 27-04-1950 Huizen 18-03-2018 Wim van der Roest
1118044 Sandkuijl - Klaver Agatha Maria 94 Edam 26-05-1923 Den Helder 18-03-2018 Henk Sandkuijl
1118049 Veenis Kees 85 Krommenie 02-02-1933 Zaandam 18-03-2018 Matty
1118035 Veltkamp - Boonk Annie 65 Diepenheim 25-05-1952 Blokker 18-03-2018 Willem Veltkamp
1118038 Vermeulen - Hoek van den Petronella Marina Nellie 89 Vlaardingen 24-11-1928 Leiderdorp 18-03-2018 C. Vermeulen
.
Zaterdag  17-03-2018  week 11
1118041 Boerhout Jan 91 Huizen 22-01-1927 Hilversum 17-03-2018   Neeltje Luijer
1118034 Dijs Nicolaas Willem Nico 69 ----- 17-10-1948 Baarn / Eemnes 17-03-2018 Corrie Koster
1118048 Freijser - Braem Anna Marie 92 Moerbeke Belgie 25-11-1925 Purmerend 17-03-2018 Theo Freijser
1118065 Hagen Jacobus Antonius Maria 91 Ankeveen 23-05-1926 Hilversum 17-03-2018 Lamberdina Maria van Swaaij
1118060 Leijen Jan 86 Barsingerhorn 28-02-1932 Krommenie 17-03-2018 Jannie
1118064 Nooij van - Korver Petronella Nel 96 ----- ----- Wormerveer 17-03-2018 Jaap van Nooij
1118059 Siepe Theo 69 Medemblik 19-10-1948 Medemblik 17-03-2018 Lida Schuitemaker
1118039 Stolwijk - Hoogervorst Wilhelmina Theresia Francisca Wil 90 Haarlemmermeer 11-12-1927 Alkmaar 17-03-2018 14-07-2000 Fons Stolwijk
1118061 Thiel van der Tiny 93 Grootebroek 06-06-1924 Hoorn 17-03-2018 -----
1118052 Winden van - Ham van der Clasina Antje Maria Sientje 84 Wassenaar 27-05-1933 Leiderdorp 17-03-2018 Wilhelmus Jacobus Jozef van Winden
.
Vrijdag  16-03-2018  week 11
1118062 Calis Bert 78 Laren NH 04-02-1940 Eemnes 16-03-2018 Loes
1118036 Mark van der - Serlie Maria Christina 88 Leiden 03-01-1930 Leiden 16-03-2018 Franciscus van der Mark
1118053 Mol - Westrop van Antje 86 Zaandam 15-03-1932 Westzaan 16-03-2018 Jan Mol
1118056 Pronk Jan 63 ----- 09-12-1954 Warmenhuizen 16-03-2018 Maria Straatman
1118058 Pronk Martien 91 Zwaagdijk West 31-08-1926 Zwaagdijk West 16-03-2018 Willy Vriend
1118037 Rem Nicolaas Maria 87 ----- 10-10-1930 Haarlem 16-03-2018 Tiny Hoogeboom
1118047 Roet Johannes Jan 97 Beemster 13-12-1920 Beemster 16-03-2018 Truus van Baarsen
1118055 Veldman Hendrik Ernstes Henk 81 Velsen 29-03-1936 Den Helder 16-03-2018 Bep Strooper
1118057 Zonneveld Hendrik Hein 83 Heiloo 21-04-1934 Heiloo 16-03-2018 Toos Magielsen
.
Donderdag  15-03-2018  week 11
1118020 Adrichem - Duinmaijer Christina Cornelia Stien 93 ----- 17-08-1924 Uitgeest 15-03-2018 Theodorus Adrichem
1118026 Bentvelzen - Dopstra Zita Gezina 65 Zaandam 14-02-1953 Zaandijk 15-03-2018 Joop Bentvelzen
1118050 Bosman - Bas Alberta Theodora Bep 95 Amsterdam 21-12-1922 Zaandam 15-03-2018 Aaltinus Bosman
1118031 Galjaard Frederik Freek 95 Leiden 16-09-1922 Leiderdorp 15-03-2018 Engelina Koolen
1118023 Heeman - Wiering Martha Maria 93 Westwoud 27-10-1924 Den Haag 15-03-2018 04-05-2005 Antoon Heeman
1118019 Klaver Piet 90 ----- 18-09-1927 Schagen 15-03-2018 -----
1118007 Koning de Nicolaas Everardus Josef  Nic 72 Roelofarendsveen 31-03-1945 Leiderdorp 15-03-2018 Agaath Lek
1118046 Lafeber Simon 81 Zunderdorp 28-09-1936 Koog a/d Zaan 15-03-2018 Sien
1118029 Putter de - Noorman Ali 84 Schagerbrug 07-07-1933 Schagerbrug 15-03-2018 Levinus de Putter
1118054 Rieuwers Simon Johan Arend 60 Den Helder 26-12-1957 Amsterdam 15-03-2018 Karin Pauw
1118027 Weerden van - Pruijs Helena Huiberta Lenie 74 ----- 15-02-1944 Alkmaar 15-03-2018 Jan van Weerden
1118033 Zoomer - Wardt van der Hendrika Catharina Riek 87 Zaandam 31-12-1930 Zaandam 15-03-2018 Jan Zoomer
,
Woensdag  14-03-2018  week 11
1118025 Cornelisse - Duinmeijer Nellie Nel 72 Bakkum 17-03-1945 Krommenie 14-03-2018 Evert Cornelisse
1118040 Koelemeijer Theodorus Albertus Theo 71 Heemstede 19-11-1946 Haarlem 14-03-2018 Marianne
1118018 Kruithof Gerrit 68 Westzaan 13-01-1950 Westzaan 14-03-2018 Nella
1118021 Krul - Dam van Geertruida Wilhelmina Truus 92 Den Haag 23-05-1925 Huizen 14-03-2018 16-03-1991 Arie Pieter Krul
1118024 Piek Harm 82 Giethoorn 15-06-1935 Wormerveer 14-03-2018 Lyda Kok
1118028 Rijsdam - ter Wee Catharina Johanna 88 Leiden 22-04-1929 Leiderdorp 14-03-2018 04-05-2008 Johannes Rijsdam
1118022 Smit Jacobus Co 88 ----- 15-10-1929 Bergen NH 14-03-2018 Tini
1118006 Stam Joannes Petrus Jan 82 Obdam 28-05-1935 Obdam 14-03-2018 2009 Corry Dekker
1118005 Vos Pieter 86 Den Helder 28-01-1932 Julianadorp 14-03-2018 E.M. Jongkees
1118003 Woudstra - Jansen Anna Maria 82 Amsterdam 23-05-1935 Bergen 14-03-2018 Arnold Gerard Woudstra
,
Dinsdag  13-03-2018  week 11
1118030 Alders Gerardus Maria Gerard 91 ----- 21-06-1926 Haarlem 13-03-2018 Corrie van Baaren
1118032 Busch - Haan de Geertruida Adriana Truus 91 Zaandam 17-12-1926 Zaandam 13-03-2018 Pieter Jacobus Busch
1118001 Groninger - Marra Lijsbert Lies 95 Sneek 13-01-1923 Broek op Langedijk 13-03-2018 okt 2008 Berend Groninger
1118008 Kunis - Oud Martha 100 Westwoud 19-01-1918 Midwoud 13-03-2018 16-03-1985 Niek Kunis
1118002 Schreuder - Koster Jannetje Jannie 81 Bovenkerk 06-06-1936 Westzaan 13-03-2018 Dirk Schreuder
1118004 Snoeks - Heemskerk Wilhelmina Bertha Theresia Maria Wil 83 ----- 03-07-1934 Haarlem 13-03-2018 Jan Snoeks
1118017 Stolp Inske I.A.E. 80 ----- 03-02-1938 Zaandam 13-03-2018 -----
,
Maandag  12-03-2018  week 11
1118012 Beltman Reinier Frans Jacob 72 Deventer 21-06-1945 Hilversum 12-03-2018 -----
1118015 Geurts - Verhoef Jaaptje Jannetje Jannie 91 Sliedrecht 24-12-1926 Haarlem 12-03-2018 Willem Geurts
1118013 Greeuw de - Jong de Maria Agatha Riet 83 Hoogwoud 23-01-1935 Hoorn 12-03-2018 26-09-1997 Cor de Greeuw
1118009 Haverkamp Klaas Roelof 75 Middenmeer 06-08-1942 Middenmeer 12-03-2018 Rennie Wiegersma
1118011 Huijser - Swaan Neeltje 102 Bergen 05-04-1915 Wormerveer 12-03-2018 1992 Alewijn Huijser
1118010 Mooij - Schoneveld Sophia Martina 91 Rijnsburg 24-04-1926 Katwijk 12-03-2018 Cornelis de Mooij
1118014 Roodhart - Hensbergen Wilhelmina Mien 87 Eemnes 09-05-1930 Huizen 12-03-2018 04-03-1991 Aalt Roodhart
1118016 Wessel Anton Tom 91 Heiloo 02-10-1926 Heiloo 12-03-2018 Nel Schets
,
Zondag  11-03-2018  week 10
1018063 Bakker - Giskes Beb 91 Zaandam 12-10-1926 Bergen NH 11-03-2018 Willem Bakker
1018077 Bosch Cornelis Anton Hayo Kees 74 Hilversum 30-10-1943 Hilversum 11-03-2018 -----
1018048 Grimmelikhuijse Cornelis Cees 84 Utrecht 02-02-1934 Purmerend 11-03-2018 -----
1018087 IJskes - Pekelharing Jansje Ans 92 Zaandam 25-09-1925 Zaandam 11-03-2018 Barend IJskes
1018059 Karten - Bes Gre 102 Zaandam 22-09-1915 Zaandam 11-03-2018 Klaas Nic Karten
1018084 Leenhouts Elizabeth 89 Amsterdam 16-02-1928 Zaandam 11-03-2018 -----
1018065 Nooij Simon Siem 87 Beemster 12-06-1930 Purmerend 11-03-2018 Afra
1018058 Schavemaker - Jong de Corrie 91 Wijdewormer 27-07-1926 Bloemendaal 11-03-2018 -----
1018068 Spijker Jan 91 Sint Pancras 17-11-1926 Broek op Langedijk 11-03-2018 Jannie Ootjers
1018081 Timmerman Nicolaas 89 Sint Pancras 12-03-1928 Groet 11-03-2018 Antje Timmerman
.
Zaterdag  10-03-2018  week 10
1018083 Deesker - Hoek van der Grietje Jacoba Gre 93 Sneek 19-01-1925 Haarlem 10-03-2018 Gerrit Deesker
1018086 Duijf - Heijmans Maartje 91 Noord Scharwoude 27-12-1926 Zaandam 10-03-2018 Henk Duijf
1018057 Hartigh den Hendrik Henk 90 Broek op Langedijk 09-06-1927 Alkmaar 10-03-2018 Elly Bruin
1018070 Heijde van der Aarnout Willem 65 Colijnsplaat 18-01-1953 Anna Paulowna 10-03-2018 Annie de Vreugd
1018066 Kosters Gerard Johannes 72 Haarlem 29-08-1945 Bloemendaal 10-03-2018 Mieke Heuperman
1018052 Laan Cor 95 Venhuizen 23-03-1922 Venhuizen 10-03-2018 Ab Kloet
1018062 Leijen - Dik Jantien Jannie 83 Smilde 14-02-1935 Zaandam 10-03-2018 Jan Leijen
1018064 Melgerd Jan 79 Sebang Ned. Indie 15-08-1938 Zaandam 10-03-2018 -----
1018046 Mil van Hubertus Johannes Maria Huub 89 Zoeterwoude 14-05-1928 Leiderdorp 10-03-2018 1999 Maria Maartje Apolonia Ria Hilders
1018088 Poel van der Godefridus Hugo Goof 88 ------ 30-11-1929 Rijpwetering 10-03-2018 Marthie de Koning
1018085 Rem - Kleijn Guus 83 Krommeniedijk 04-12-1934 Krommenie 10-03-2018 Jan Rem
1018053 Ubbels - Twisk van Imke 100 Beemster 05-04-1917 Purmerend 10-03-2018 11-05-2013 Cornelis Jan Ubbels
1018080 Vooren van der Jacob Wilhelmus Jacques 84 Haarlem 06-11-1933 Haarlem 10-03-2018 Annie Tesselaar
.
Vrijdag  09-03-2018  week 10
1018050 Baltjes Tjerk 92 Wormerveer 22-06-1925 Beverwijk 09-03-2018 Maartje Besse
1018049 Cameron Pernette 53 Roosendaal en Nispen 24-02-1965 Haarlem 09-03-2018 -----
1018051 Krook - Schaddee van Dooren Antje 96 ----- 04-03-1922 Leiden 09-03-2018 Franciscus Hendrikus Krook
1018076 Kuipers - Velzen van Anna Maria Theresia Annie 88 ----- 28-12-1929 Roelofarendsveen 09-03-2018 14-05-2016 Gerardus Cornelis Kuipers
1018056 Laat de - Vernout Elisabeth Cecilia Ellie 68 Beverwijk 10-03-1949 Beverwijk 09-03-2018 Wim de Laat
1018073 Linn - Koning de Gerda 87 Zwartsluis 06-06-1930 Heemskerk 09-03-2018 Peter Linn
1018071 Magielsen Petrus Antonius Piet 78 Zuid Scharwoude 03-10-1939 Anna Paulowna 09-03-2018 -----
1018054 Roebert - Ouwelant van den Pauline 80 Amsterdam 26-09-1937 Bennebroek 09-03-2018 Bert Roebert
1018082 Urk van Cornelis Cees 91 Zaandijk 12-08-1926 Zaandijk 09-03-2018 Gre Bijtjes
1018069 Walters - Jongejan Ada 81 IJmuiden 13-07-1936 Haarlem 09-03-2018 Jan Walters
1018067 Wissel van der Dick Dirk 69 Zaandam 13-01-1950 Zaandam 09-03-2018 -----
.
Donderdag  08-03-2018  week 10
1018015 Arkelen van Willem 88 Ellecom 20-10-1929 Den Helder 08-03-2018 Hendrika Kooistra
1018047 Duif Gerrit 81 Wormerveer 29-03-1936 Zaandam 08-03-2018 -----
1018021 Meij van der Lambertus Nicolaas Bert 85 Leiden 22-01-1933 Heemstede 08-03-2018 Anna Elisabet van Duin
1018055 Nooij - Wiel van de Juliana Maria Juul 94 ----- 09-05-1923 Wormer 08-03-2018 Joop Nooij
1018061 Ouden den Barend 87 Nieuw Lekkerland 06-01-1931 Maarn 08-03-2018 Jannie van den Berg
1018074 Penning - Zijlstra Gesina 96 Amsterdam 03-12-1921 Purmerend 08-03-2018 Evert Penning
1018075 Raa van de Bernhard Ben 81 Amsterdam 19-06-1036 Heiloo 08-03-2018 Hanny Dokter
1018022 Smit Wim 80 Zwaagdijk 10-04-1937 Zwaagdijk 08-03-2018 2002 Gre Mol
1018012 Strating - Smit Hendrika Johanna Henny 90 Amsterdam 26-04-1927 Enkhuizen 08-03-2018 Wim Strating
1018072 Swarte - Tieleman Wilhelmina Johanna Mieke 77 ----- 18-08-1940 Zaandam 08-03-2018 Bob Swarte
1018007 Trigt van - Wassenaar Hedwig Catharina Cecilia Hetty 88 Haarlem 25-07-1929 Haarlem 08-03-2018 Niek van Trigt
.
Woensdag  07-03-2018  week 10
1018003 Bakker Nicolaas Cornelis Nic 87 Wijk aan Zee en Duin 31-08-1930 Heemskerk 07-03-2018 Eva
1018010 Bouma - Dam van Alida Ali 89 Oterleek 30-03-1928 Purmerend 07-03-2018 Cornelis Jouke Bouma
1018078 Faber Minne 74 Heelsum 05-11-1943 Zaandijk 07-03-2018 Gerla Los
1018025 Groot de Piet 66 Zandwerven 28-01-1952 Heerhugowaard 07-03-2018 Margreet Straathof
1018017 Jaspers Jo 90 Zijdewind 19-10-1927 Schagen 07-03-2018 -----
1018033 Klumpenhouwer - Linden van der Adriaantje Lijntje Jeanne 81 Rhoon 26-03-1936 Andijk 07-03-2018 Joop Klumpenhouwer
1018030 Manshanden Jacob Jaap 98 Hoogwoud 18-01-1920 Alkmaar 07-03-2018 Toos van Hoogmoed
1018060 Neuteboom - Schreuder Elisabeth Margaretha Elly 73 Leiden 25-01-1945 Oegstgeest 07-03-2018 Jan Neuteboom
1018014 Nijkamp Hendrik Henk 97 Hilversum 28-01-1921 Hilversum 07-03-2018 Marijntje Zeldenrijk
1018027 Som - Hoekzema Antje Gezina 90 Baflo 05-05-1927 Hoorn 07-03-2018 1986 Dirk Albert Som
1018026 Tesselaar - Dekker Cornelia Maria Nelie 91 't Veld 07-02-1927 't Veld 07-03-2018 1988 Simon Tesselaar
1018023 Verloop - Pronk Neeltje 89 ----- ----- Schagen 07-03-2018 Gerardus Verloop
1018005 Verveen Jan 89 Koog a/d Zaan 30-03-1929 Zaandijk 07-03-2018 Willy Bosman
1018002 Voskuil - Groot Margaretha Wilhelmina Gre 86 Ursem 24-01-1932 Heiloo 07-03-2018 Theo Voskuil
.
Dinsdag  06-03-2018  week 10
1018024 Berg van den Gert - Jan 47 Enkhuizen 17-01-1971 Hoorn 06-03-2018 -----
1018016 Bijman Corrie 81 Beemster 01-08-1936 Alkmaar 06-03-2018 -----
1018009 Cornelissen Henk 79 Hoorn 10-04-1938 Hoorn 06-03-2018 Evie van der Vliet
1018032 Haakman Arie 86 Onderdijk 16-09-1931 Wervershoof 06-03-2018 Truus Nieuweboer
1018013 Jong de - Leering Johanna Geertruida Elisabeth Jopie 81 Krommenie 11-01-1937 Assendelft 06-03-2018 Ton de Jong
1018034 Kroon Dirk 79 ----- 02-03-1939 Schoorl 06-03-2018 Miep de Visser
1018031 Leegwater Willem Jan Wim 83 Heerhugowaard 25-04-1934 Heerhugowaard 06-03-2018 Aly Glas
1018020 Nielen Johannes Cornelis Jan 75 Krommenie 31-08-1942 Zaandam 06-03-2018 Truus
1018040 Oldenhove - Stigter Neeltje Maria Nel 87 Ammerstol 23-06-1930 Castricum 06-03-2018 Frits Oldenhove
1018028 Ponsioen - Rasue Coosje Jacoba Martha Jacky 70 ----- 05-06-1947 Leiden 06-03-2018 Jos Ponsioen
1018004 Reus Volquinus Petrus Vok 96 Hoogkarspel 10-07-1921 Bennebroek 06-03-2018 Trijntje Paap
1018018 Rijbroek - Groen van Gesiena 82 Vreeland 16-08-1935 Hilversum 06-03-2018 -----
1018029 Scheerman Johannes Cornelis Jan 82 Beverwijk 03-11-1935 Beverwijk 06-03-2018 Grada Durge
1018008 Schotten - Bangert Henrietta Maria Jetty 93 Amsterdam 05-11-1924 Alkmaar 06-03-2018 Joop Schotten
1018019 Verhoef Henk 62 Hilversum 02-08-1955 Baarn 06-03-2018 -----
1018011 Voort van der Antonius Josephus Marie Ton 86 ----- 07-05-1931 Zoeterwoude 06-03-2018 Jeannette Ghuysen
.
Maandag  05-03-2018  week 10
1018001 Braas - Pronk Catharina Trien 94 Oterleek 22-08-1923 De Goorn 05-03-2018 23-01-1999 Jan Braas
1018041 Brom - Besters Johanna Franciska Annie 82 Rotterdam 01-08-1935 't Zand 05-03-2018 07-07-1998 Ben Brom
1018042 Kraak Jan Fredrik 86 Den Helder 24-12-1931 Den Helder 05-03-2018 Cornelia Boon
1018035 Kwadijk Jacob Jaap 73 Jisp 03-07-1944 Jisp 05-03-2018 Ineke
1018039 Leeuw de Willem - - ----- ----- Rijnsburg 05-03-2018 Hilly Bolwijn
1018045 Pouw - Ruizendaal Alida Maria Ali 96 Naarden 26-02-1922 Haarlem 05-03-2018 1995 Hendricus Wilhelmus Pouw
1018037 Reijenga -Rietveld Neeltje 93 Utrecht 30-08-1924 Loosdrecht 05-03-2018 Jan Reijenga
1018043 Schie van Joannes Joseph Sjef 84 ----- 22-05-1933 Buitenkaag 05-03-2018 Dora Mollers
1018038 Visser Durk Arend 82 Bussum 07-06-1935 Groessen 05-03-2018 Hendrica Pekelaer
1018036 Vogelzang - Loogman Petronella Maria Elizabeth Nel 84 Velsen 29-03-1933 Beverwijk 05-03-2018 Jan Vogelzang e/w/v 1980 Hienkens
1018006 Weel van - Berg Elisabeth Maria Ria 88 Ruigoord 18-09-1929 Haarlem 05-03-2018 H.J. van Weel
1018044 Wit de - Aker Elly 82 ----- 29-01-1936 Bovenkarspel 05-03-2018 29-04-2002 Dirk de Wit
.