Genealogie Zaanstad met familieberichten uit Nederland 2010 wk  05 t/m 06    voor het laatst bijgewerkt 09-03-2010 20:01

                            Gratis scans op te vragen met vermelding van CODE bij email adres postmaster@geneaweb.nl  

Code Naam Voornaam Lft Geb.plaats Geb.datum Overl.plaats Overl.datum begr  crem Huw.X Wed.
0610016 Akker van den - Bakx Noortje 84 Rotterdam 08-06-1925 Rotterdam 09-02-2010 C Henri Anthony van den Akker
0610028 Bakker Gerrit 85 Zaandam 04-12-1924 Zaandam 08-02-2010 C Ati Bakker
0510034 Bakker Petrus Leonardus Antonius Ton 85 ----- 16-12-1924 Wassenaar 05-02-2010 B Riet van der Ham
0610036 Barendrecht - Barones van Boetzelaer Ada Mathilda Albertina 56 Valburg 17-09-1953 Leiden 12-02-2010 --- -----
0610039 Benning Bertus 82 ----- 09-06-1927 Bussum 13-02-2010 C -----
0610014 Berendschot Antonius Gerhardus Ton 79 Twello 08-09-1930 Blaricum 11-02-2010 B -----
0510008 Betz Gerrit Johannes 77 Amsterdam 14-04-1932 Naarden 03-02-2010 C Dicky Kooring
0610003 Betz - Kooring Dirkje 77 Amsterdam 12-12-1932 Naarden 09-02-2010 C Gerrit Johannes Betz
0510001 Bierhaalder Marcel 45 Berkhout 27-10-1964 Hoorn 01-02-2010 B Dikkers
0610001 Bijl Annemarie Marina 46 Rijswijk 15-02-1963 Hillegom 08-02-2010 B Rob
0610024 Bleeker Johannes Wilhelmus Joop 91 Franeker 04-02-1919 Alkmaar 11-02-2010 B Ida Noort
0610006 Boer de Tije 91 Barneveld 08-11-1918 Assen / Anloo 11-02-2010 B 29-11-1996 Jacoba Hillegonda van Loo
0510024 Boes - van Honschoten Hendrika 89 ----- 04-07-1920 Zaandam 04-02-2010 B Cornelis Boes
0510011 Bovekerk Wim 76 ----- ----- Meerkerk 03-02-2010 B Jannie Kersbergen
0510015 Bunningen van Theodorus Hendrikus Theo 91 Zwammerdam 10-05-1918 Bodegraven 04-02-2010 C 04-11-1976 Thea Bartels
0610018 Ciggaar Gidion Cornelis 72 Sassenheim 07-12-1937 Sassenheim 10-02-2010 ---- Dineke Timan
0510032 Dam - van Kaam Jacoba Josepha Maria Coby 76 Velsen 19-03-1933 Wormer 05-02-2010 B Louis Dam
0510037 Deenik Hendrik Johan Hein 93 Amsterdam 04-12-1916 Amsterdam 07-02-2010 C Johanna Adriana Rosman
0510052 Dijk van Jan Rudolf 86 Batavia 14-06-1923 Amsterdam 07-02-2010 B Ymkje H. Ybema
0510009 Dikkers Johannes 48 ----- 28-09-1961 Amsterdam 02-02-2010 B -----
0610015 Dobbinga Jan C.C. 69 ----- 27-02-1940 Castricum 11-02-2010 C Carina Schoordijk
0610022 Dolsma Henk 70 ----- 07-07-1939 Wormerveer 09-02-2010 C Gre Oord
0510039 Driel van Paulus Jacobus Paul 91 ----- 16-09-1918 Laren 07-02-2010 B A.M. Niemeijer
0610009 Engelbracht Christiaan Alexander Chris 68 ----- 11-02-1942 Amsterdam 11-02-2010 B Truus Papavoine
0610042 Enkhuizen van - Schoonhoven Marie 94 De Rijp 23-12-1915 Wormerveer 12-02-2010 C Hendrik Cornelis van Enkhuizen
0610044 Ernst - Ruijs Evelyne Henriette 46 Wisch 24-09-1963 Leuven 14-02-2010 C Marc Ernst
0510019 Esche Rozendaal - van der Veen Menje Helena Mennie 85 Singapore 30-05-1924 Den Haag 01-02-2010 -- Antone Louis Ensche Rozendaal
0510051 Esser Johannes Gijsbertus Joop 76 Zaandam 11-02-1933 Zaandam 06-02-2010 C Hannie Bakker
0510018 Geusebroek Paulus Hendrik 87 ----- ----- Empe 04-02-2010 C Mini Groote Haar
0610045 Grippeling - van Ham Sara Jozina Anthonia 88 - ----- Den Haag 11-02-2010 C Hans Grippeling
0510023 Groot - Woud Elisabeth Guurtje 91 ----- ----- Middenbeemster wk 5 2010 C 1986 Wim Groot
0610035 Haan de - Zwiers Sijke Eke 66 Zuidbroek 06-08-1943 Bergen NH 14-04-2010 B Rix de Haan
0510020 Hartzmann - Welagen Lida 58 Haarlem 04-11-1951 Rancho Mirage Californie USA / Moerkapelle 01-02-2010 ---- Martin Hartzmann
0510035 Hasselman Dirk Catharinus 88 ----- 24-11-1921 Den Dolder 03-02-2010 -- Eva Kisdery
0610052 Hazelhoff Robertus Rob 78 Delft 21-10-1930 St.Maarten 13-02-2010 --- Gerharda Maria van Huet
0610010 Hazelhoff Roelfzema Erik 62 ----- 17-02-1947 Kockengen 11-02-2010 C Patricia Steur
0510013 Heerkens Adrianus Johannes Andreas 77 Amsterdam 29-05-1932 Hoofddorp 03-02-2010 C -----
0610041 Heiligenberg van den - Bleijendaal Maria Catharina 89 Castricum 11-09-1920 Heerhugowaard 14-02-2010 C 16-06-1995 F.H. van den Heiligenberg
0610004 Hillebrand Rien 61 ----- 06-07-1948 Amsterdam 09-02-2010 C Ida
0510022 Hof van 't - Vreijling Theodora Johanna Dora 92 Sloten 13-07-1917 Zaandam 03-02-2010 C Johannes Adrianus van 't Hof l/p/v Kors Snijders
0510040 Holder den Jacobus Jacques 82 Leiden 14-12-1927 Texel 07-02-2010 C Jennie Willering
0510004 Homberg Hermanus Simon Herman 76 Assendelft 10-09-1933 Assendelft 01-02-2010 B Louise Vermast
0510031 Hoogeboom Lambertus Beb 92 Groningen 23-07-1917 Zaandam 04-02-2010 C Jo Reymers
0510025 Hoogmoed Theunis Theun 73 Jisp 12-06-1936 Amsterdam/Zaandam /Jisp 03-02-2010 B Anneke Zant
0610025 Hoonakker Cornelis --- ----- ----- Zaandam 11-02-2010 C -----
0510046 Indemans Rudolf Alexander Ruud 90 Den Bosch 23-01-1920 Leiden 06-02-2010 B Grisella Geertruida Roels
0510030 Jong de Leen 77 ----- 05-09-1932 Wormerveer 05-02-2010 C Dea Dekker
0610046 Kaan Jacco 34 Middenmeer 29-11-1975 Alkmaar 14-02-2010 C -----
0610047 Klos Johannes Theodorus Jan 54 Wormer 14-09-1955 Wormer 14-02-2010 B Julieta
0610032 Kok Jan 88 ----- 28-08-1921 Wormerveer 13-02-2010 C J. van Saane
0510043 Koning de - Timmer Maria Johanna Francina Riet 89 Beverwijk 09-01-1921 Leidschendam 05-02-2010 B -----
0510042 Kooper Bob Robert 83 Den Haag 30-06-1926 Voorschoten 07-02-2010 C 1994 Elske-Line Baden
0610027 Kop Werner 74 ----- 28-11-1935 Wormerveer 11-02-2010 C Fenna
0610033 Kopstein F.Peter H.W. 84 Tasikmalaya Ind. 02-09-1925 Rhenen 09-02-2010 C Geesje Oudeman
0510045 Krijnen - Cornel W.G, Mien 96 Amsterdam 13-11-1913 Amsterdam 04-02-2010 C J.W. Krijnen
0610048 Krijt Gerrit Johannes 81 Wormerveer 23-11-1928 Wormerveer 14-02-2010 C J. Bakker
0610002 Kruyt Pieter Peter 87 Paree Ned.Indie 15-02-1922 Wassenaar 08-02-2010 C C.V.M. 't  Hoen
0610037 Laarman Anna Genetta Annie 83 Amsterdam 20-05-1926 Amstelveen 14-02-2010 B -----
0510028 Lindenberg Janny 89 Amsterdam 16-09-1920 Rotterdam 04-02-2010 C Go In Tjhan
0510049 Lute Annemarie 46 ----- 11-08-1963 Gouda 07-02-2010 C -----
0510014 Minnema - van Rumpt Marie 96 Solo Ned.Oost Indie 11-11-1913 Breda 04-02-2010 C Gerrit Minnema
0510033 Molijn Hans --- ----- ----- Almere 05-02-2010 B/C Frouckje Groenier
0510033 Molijn - Groenier Frouckje --- ----- ----- Almere 05-02-2010 B/C Hans Molijn
0610023 Nielen - Steen Elisabeth Lies 85 ----- 03-03-1924 Krommenie 09-02-2010 C Gerardus Willem Nielen
0510027 Nieuwenburg - Scherer Marta 95 ----- ----- Wormer wk  5 2010 --- -----
0510021 Nijman Dirk 81 Assendelft 01-01-1929 Assendelft 03-02-2010 B Trien Koeman
0510038 Noorman Tiny 84 Groningen 15-05-1925 Diemen 04-02-2010 C -----
0510044 Peereboom Johannes Jan 87 Steenwijk 04-12-1922 Delden 05-02-2010 C Puck van der Kamp
0510029 Prijs Rudolf Harm Ruud 66 ----- ----- Den Haag 05-02-2010 C Marjan van Diepen
0510036 Rijn van Albertus Adrianus Albert 84 ----- 07-08-1925 Vinkeveen 06-02-2010 B 22-04-2007 C.M.Borger
0510041 Riswick - Souren Maria Hubertina Johanna Elisabeth Alice 96 Heerlen 01-01-1914 Bloemendaal 05-02-2010 B Aloysius Antonius Riswick
0510026 Romkes Dubbele Dub 92 Wormerveer 09-05-1917 Zaandam 04-02-2010 B Hermina Anthonia den Hollander
0610029 Roos Mia Woutera 63 Amsterdam 29-04-1946 Amstelveen 12-02-2010 C Pieter
0610007 Sanders Theo 56 ----- ----- Utrecht 09-02-2010 C F. Overwater
0510017 Schiphorst ter - Schmidt Dien 80 Amsterdam 22-03-1929 Amsterdam 04-02-2010 C Willem ter Schiphorst
0510005 Sikkes Harm 40 Assendelft 21-04-1969 Zaandam 02-02-2010 C -----
0610008 Sips - Kimman Sophia Cornelia Maria Fieta 84 Haarlem 02-09-1925 Bentveld 10-02-2010 C Joop Sips
0610012 Smit - Smaling Mensje Rosalina 80 Amsterdam 20-10-1929 Almelo 08-02-2010 C Henk Smit
0510050 Spoelstra - Brouwer Ida 86 Wonseradeel 05-05-1923 Wormer 06-02-2010 C Gerardus Spoelstra
0610049 Staalduinen van Peter 83 Rotterdam 08-10-1926 Hilversum 13-02-2010 C Mirza J.J. van den Berg
0610013 Stam Fredrik 79 Soerabaja Ned Indie 18-03-1930 Lisse 10-02-2010 C Alexandrina Wilhelmina Wessel Jansen
0510003 Stok van der Co 70 ----- ----- Zaandijk 01-02-2010 C Tonia Terweij
0610020 Taams - Olij Grietje 94 ----- 20-03-1915 Landsmeer 08-02-2010 B Hendrik Taams
0610038 Tiemstra Bob Gatse Jacobus 86 Nijmegen 14-05-1923 Sneek 14-02-2010 C Hannie Gorter
0610031 Til van Johannes Jan 88 Akersloot 23-04-1921 Wormerveer 12-02-2010 C Dora
0610030 Timmer Cornelis Cees 67 ----- 03-03-1942 Koog a/d Zaan 12-02-2010 B Elly Borstlap
0610017 Troll Maria Willemina Elisabeth Mies --- Haarlem ----- Den Haag 11-02-2010 C -----
0510010 Udema - Vrins Marianne 72 Soerabaja 30-03-1937 Hoogerheide 04-02-2010 B Geert Udema
0510002 Veen ten Frans Karel Hendrik Johannes 69 ----- 12-12-1940 Nieuw Vennep 01-02-2010 B Jetty
0610043 Veld in 't Dirk 98 Zuid Beijerland 1911 Rotterdam 11-02-2010 C Louisa Anna van Bergen
0610050 Veldman - Bouman Gijsbertha Lokke 97 Doesburg 02-01-1913 Den Haag 11-02-2010 C -----
0610053 Velle Tone 46 ----- 05-07-1963 Weesp 08-02-2010 C -----
0610051 Verkade Pieter 46 Rosmalen 08-03-1963 Koog a/d Zaan 11-02-2010 C -----
0510007 Voermans Koos --- ----- ----- Doorwerth 03-02-2010 B -----
0610021 Vonk Hendrik Jan Henk 48 ----- 24-02-1961 Oostzaan 09-02-2010 B Sharella
0510048 Vooren van de Johan Gerrit 73 Koog a/d Zaan 12-06-1936 Castricum 07-02-2010 B Ria Hendriks
0510006 Vries de - Selgert Maria Rietje 80 Zwolle 18-08-1929 Zaandam 01-02-2010 C Maarten de Vries
0510053 Vrouwenfelder Frederik Nicolaas Fred 90 Amsterdam 03-05-1919 Soest 06-02-2010 C Luberta Joustra
0610034 Zwenk Cornelia Sophia 98 Rotterdam 13-02-1911 Naarden 12-02-2010 C -----
0510012 Waaijer Willem 76 ----- 10-02-1933 Zaandam / Amsterdam 02-02-2010 B Katinka Molleman
0610026 Waerts Marinus Rinus 91 ----- 04-01-1919 Amsterdam 10-02-2010 C -----
0610005 Walenkamp Franciscus Gerardus Ignatius Frank 68 ----- 15-12-1941 Warmond 10-02-2010 B Helene H.N.J. Leenen
0610011 Wijnants Rien Marinus Karel 63 Den Haag 20-11-1946 Breda 10-02-2010 C Wieneke
0610040 Wijngaarden Hilda 60 ----- 02-09-1949 Zaandam 10-02-2010 C -----
0510016 Woltering - Munnik Renee 71 Delft 21-07-1938 Weesp/ Amsterdam 03-02-2010 C -----
0510051 0610053 . . . . . . . . .