Genealogie Zaanstad met familieberichten uit Nederland 2010 wk  07 t/m 08        voor het laatst bijgewerkt 28-10-2015 19:20

                                  Gratis scans op te vragen met vermelding van CODE bij email adres postmaster@geneaweb.nl  

Code Naam Voornaam Lft Geb.plaats Geb.datum Overl.plaats Overl.datum begr  crem Huw.X Wed.
0710084 Akker van den Harmen Herman 69 Den Helder 06-10-1940 Den Helder 16-02-2010 C -----
0710036 Alberts - Waterham Miep 77 ----- ----- Amsterdam 16-02-2010 B Jan Alberts
0710025 Alders Gerard Gerardus Willem Maria 68 ----- 31-12-1941 Heemskerk 15-02-2010 C Thea Wesseling
0710065 Bakker John 63 Den Bosch 15-01-1947 Veldhoven 19-02-2010 C -----
0710008 Bakker Theodorus Johannes Theo 80 ----- ----- Bennekom 15-02-2010 B Trees Bots
0810041 Bakker - Bindt Grietje 85 Oostzaan 28-12-1924 Oostzaan 28-02-2010 B Cees Bakker
0810028 Bakker - Boekelaar Aafje 89 Zaandam 01-02-1921 Koog a/d Zaan 25-02-2010 C Cees Bakker
0710074 Batten - Simon Ivonne 77 Batavia 04-02-1933 Beverwijk 16-02-2010 B Ronald Batten
0710015 Blans Ruedi 86 ----- 05-04-1923 Naarden 15-02-2010 C Beartice von Waldkirch
0710017 Beek van Piet 55 ----- 24-01-1955 IJmuiden 15-02-2010 C Dikkie van Beek
0710082 Beelen van - Hartevelt Jacoba 92 ----- 22-09-1917 Katwijk aan Zee 16-02-2010 B Nicolaas Willem van Beelen
0710087 Berg van den - Vonk Gerritje Geertruida Gerda 73 ----- 09-09-1936 Zoeterwoude Dorp 16-02-2010 B Leen van den Berg
0810027 Berge van Willem 91 Oostzaan 25-07-1918 Wormerveer 23-02-2010 C Aaltje Wals
0810024 Berkhout Johannes Cornelis Maria Jan 67 ----- 05-12-1942 Uitgeest 27-02-2010 B Jeanne Doesburg
0810031 Besse Teunis Teun 73 ----- ----- Koog a/d Zaan 27-02-2010 C Truus Hollenberg
0810029 Betjes Jaap Jacobus Johannes Jozef 57 Krommenie 02-04-1952 Krommenie 24-02-2010 B -----
0710006 Boelens Jan Andries 76 Amsterdam 10-12-1933 Nieuwkoop 15-02-2010 B Marianne Zijerveld
0710053 Boer de - van de Stadt Everdina Dina 88 Assendelft 04-03-1921 Zaandam 14-02-2010 C Arian de Boer
0710073 Boon van der Gerard 87 ----- 23-07-1922 Rijnsburg 16-02-2010 B M. Heemskerk
0710019 Bos Gerardus Johannes 86 ----- ----- Leiden 15-02-2010 B G.H. Zandvliet
0810026 Bouwhuis - Beijer Afra 84 Zaandam 26-11-1925 Krommenie 24-02-2010 B Joop Bouwhuis
0710092 Bouwman Wilhelmus Franciscus 87 Laren 20-01-1923 Amstelveen 21-02-2010 B Berendina Kloppenburg
0710024 Cornelissen Leendert 91 Breezand 06-08-1918 Breezand 15-02-2010 B 25-01-2002 Maria Catharina Mosk
0810019 Dekker Gerardina    (pop) 91 ----- ----- Den Haag 27-02-2010 B ------
0810007 Dekker Jacob 91 Zaandam 13-01-1919 Bentveld 22-02-2010 C Sietske Brandenburg
0810052 Dijk Kees 82 Groningen 12-10-1926 Zeist 28-02-2010 C 19-03-1991 Astrid de Leeuw
0710034 Dijk van Hendricus Johannes Harrie 64 ----- ----- Amsterdam 15-02-2010 C -----
0810032 Dijkstra Jaap 73 ----- ----- Westzaan 22-02-2010 C -----
0710049 Dragtsma Herman Foppe 69 Den Bosch 14-09-1940 Amsterdam 19-02-2010 B -----
0710038 Drent Jan --- ----- ----- Haaksbergen wk 7 2010 C M.Leussink
0810018 Duivenbode van Maria Jacoba Henriette Rietje 63 Amsterdam 15-11-1946 Amsterdam 24-02-2010 B -----
0710027 Egmond van - Binnendijk Francina Francien 81 ----- ----- Leiden 15-02-2010 C -----
0710072 Ekkelboom Hetty 82 Bilthoven 07-08-1927 Bilthoven 16-02-2010 C -----
0810011 Eldik van Herman 87 Nijmegen 14-09-1922 Nijmegen 22-02-2010 C -----
0810002 Faijdherbe Kees 57 Amsterdam 06-07-1952 Eindhoven 22-02-2010 B Adrie Nieuwenhuizen
0710030 Fijnheer - Bras Jannie 75 Noord Scharwoude 26-09-1934 Hoorn 15-02-2010 C Piet Fijnheer
0710101 Florijn Cornelis Cees 66 ----- 14-01-1943 Hilversum 18-02-2010 C Bea
0710021 Fokker - Vos Bep 85 Blaricum 30-11-1924 Naarden 15-02-2010 C -----
0710062 Frericks - Weeland Guusje 51 ----- 26-01-1959 Leiden 19-02-2010 B Harrie Frericks
0810042 Geest van Simon 79 ----- 24-04-1930q Wormer 26-02-2010 C Annie Sluijs
0810006 Gelderen van Nicolaas Martinus Klaas 88 ----- ----- Assendelft 22-02-2010 B Bets Hoogenstein
0710048 Geschiere John 45 Grijpskerke 13-06-1964 Middelburg 19-02-2010 B -----
0810034 Goezinne Thomas Tom 75 ----- 28-02-1934 Zaandam 25-02-2010 C Gre Spits
0710075 Goor Piet 66 Leiderdorp 24-05-1943 Leiderdorp 16-02-2010 B -----
0710020 Groen Maarten Cornelis 65 Amsterdam 29-05-1944 Bergen NH 15-02-2010 ---- Bea Kruuk
0710026 Groot Nicolaas 89 ----- 06-11-1920 Heerhugowaard 15-02-2010 B C.M. Bos
0710037 Haan de Marcel Charles Henri 93 Den Haag 01-03-1916 Wassenaar 16-02-2010 C W.V. Post
0710099 Hakkenbroek - Marrees Trijntje 87 Jisp 19-01-1923 Beverwijk 19-02-2010 C Dick Hakkenbroek  sr.
0710010 Harmsen John 52 Beverwijk 24-03-1957 IJmuiden 15-02-2010 C -----
0710098 Hartsuiker - Dekker Nel 81 ----- 21-07-1928 Zaanstad 20-02-2010 C -----
0710050 Hazelzet Johannes Gerardus Josephus John 85 Amsterdam 12-05-1924 Zaandam 18-02-2010 C Leny Faber
0710090 Henneman - Heere Johanna Maria Ansje 64 Amsterdam 14-08-1945 Katwijk 16-02-2010 C Jelle Henneman
0710058 Heringa - Bruijn Hendrika Riek 86 ----- 16-07-1923 Zaandam 20-02-2010 C Wessel Heringa
0710029 Hibma - Sloot Elisabeth 85 ----- 30-09-1924 Amsterdam 15-02-2010 C -----
0710052 Hinte van Johannes Pieter Joop 72 Blokker 15-08-1937 Zwaag 19-02-2010 C Mia Vriend
0710033 Honnebier Anton 48 Haarlem 26-09-1961 Amstelveen 16-02-2010 --- Margreet Ames
0810015 Hoogendijk Otto 90 Zaandam 25-10-1919 Zaandam 28-02-2010 B Sijtje Huijsman
0710085 Houtman - van der Kroon Wilhelmina Maria Mien 86 Oude Niedorp 06-09-1923 Den Helder 16-02-2010 B Gosen Houtman
0810040 Houttuin - Hopman Catharina 87 ----- ----- Wormerveer 25-02-2010 B Jan Houttuin
0710105 Huiskamp - van Beek Johanna Jo 96 Amsterdam 23-07-1913 Ermelo 18-02-2010 --- Jan Huiskamp
0710076 Hummel van Jannie Jacoba 72 Den Helder 13-09-1937 Leiden 16-02-2010 C -----
0710104 Hurkmans Jan 46 Weert 10-07-1963 Breda 21-02-2010 B -----
0710031 Jansen - Koopman Maria Riet 82 Alkmaar 21-09-1927 Alkmaar 15-02-2010 C -----
0810053 Jong de Jan Heyn 66 Oegstgeest 12-09-1943 Hilversum 26-02-2010 C Anna Margaretha Los
0810020 Jong de - Salomons Elisabeth Johanna Beppie 71 Amsterdam 25-06-1938 Amsterdam 23-02-2010 C Gerrit de Jong
0710007 Kabout Hans 65 ----- ----- Amsterdam 15-02-2010 C Gigliana Badaracco
0810010 Karstens - Geesing Johanna 66 ----- 29-06-1943 Assendelft 24-02-2010 B Jaap Karstens
0710078 Kastelein - de Wit Geertje 94 Wijngaarden 03-06-1915 Purmerend 16-02-2010 C Arie Kastelein
0810044 Keijzer - van Kleef Petronella Cornelia 67 ----- 02-04-1942 Heiloo 27-02-2010 C H.Keijzer
0710041 Klaasen Gerardus Hubertus Bernardus 85 Eindhoven 09-09-1924 Bilthoven 16-02-2010 --- M.M.Th.Post
0810017 Kleintjes Fons 83 Tilburg 26-05-1926 Tilburg 25-02-2010 C Rietje Mutsaerts
0710004 Knijff Ra Johannes Franciscus Jan 84 ----- 21-07-1925 Den Haag 15-02-2010 B Louisa van Meirhaeghe
0710093 Kolff - Vos Maria Benona 89 Den Haag 12-01-1921 Naarden 20-02-2010 --- Gijs Kolff
0710063 Kothuis Willem Wilhelmus Johannes Theodorus 66 Lichtenvoorde 29-03-1943 Rossum 19-02-2010 B Wilma Konings
0710070 Kreelekamp - van Enkhuizen Engelina 94 ----- 20-07-1915 Huizen 16-02-2010 C Cornelis Franciscus Kreelekamp
0710107 Kroonenburg Hennie 63 Wormerveer 20-01-1947 Zaandam 21-02-2010 C -----
0710095 Kruijff de Hendrik Marius 85 ----- 14-02-1925 Zoelen 20-02-2010 MWS -----
0710044 Landzaat Wilhelm Gerhard Bill 84 Amsterdam 27-04-1925 Vlissingen 19-02-2010 C A.B. de Jong
0810005 Lanschot van Godefridus Maria Gerardus Ignatius 82 Amsterdam 13-05-1927 Breda 22-02-2010 C -----
0710069 Leuven van Karel Frederik 91 ----- 15-06-1918 Amsterdam 21-02-2010 B Mart Bruins
0810012 Lichtendahl Wim 92 Hoogezand 22-02-1918 Haarlem 26-02-2010 -- -----
0710040 Lobbes - Sendatzki Rosita 53 ----- 06-11-1956 Beuningen 17-02-2010 C -----
0710064 Losekoot Antonie Tom 65 Amsterdam 31-12-1944 Almere 19-02-2010 B Gerie
0710096 Lubsen - Uiterwaal Jeanne J.P. 93 Amsterdam 07-08-1916 Voorburg 20-02-2010 C Willem S. Lubsen
0710054 Luttik - Brussel Aaltje Alie 82 ----- 15-11-1927 Wormerveer 18-02-2010 C Leo Luttik
0710046 Maane Franciscus Frans 78 Amsterdam 04-12-1931 Diemen 19-02-2010 B Wil M.C. Smit
0810003 Maanen van Albertus Wilhelmus Marie Albert 77 Raalte 08-07-1932 Bennebroek 22-02-2010 C Toosje Res
0710094 Mantel - Raben Ingeborg Maria 83 Garoet NOI 09-05-1926 Zeist 21-02-2010 C -----
0710012 Maris van Hubertus Simon Maria 78 Hillegom 27-07-1931 Nieuw Vennep 15-02-2010 B An Beelen
0710097 Meulenkamp - Scholten Gerharda Johanna Maria Ger 81 ----- 15-06-1928 Zaandam 20-02-2010 C Joop Meulenkamp
0810033 Meurs Dirk 79 ----- 26-06-1930 Zaandam 23-02-2010 C Anna Maria Groot
0710028 Mijlhoff Alida Maria 88 ----- 27-10-1921 Warmenhuizen 15-02-2010 B -----
0710077 Molenaar - van Puffelen Jeanne Cornelia 89 ----- 31-01-1921 Leiderdorp 16-02-2010 B 14-06-2-009 Willem Molenaar
0710086 Mourik van - Zwagemaker Sonja 44 Tietjerksteradeel 04-07-1965 Lelystad 16-02-2010 C Johan van Mourik
0710102 Nederveen - Fenenga Margaretha Greet 92 Amsterdam 17-06-1917 Hoorn 18-02-2010 C 1996 Alexander Nederveen
0710043 Neef de Arie 94 Rotterdam 24-12-1915 Rotterdam 18-02-2010 C J. Schram
0710011 Neumann Gisela Maria 60 Timmendorfer Strand 15-07-1949 Velserbroek 15-02-2010 C -----
0710005 Nieuwendijk Petrus Paulus Piet 79 Nieuwer Amstel 19-09-1930 Amstelveen 15-02-2010 B Ploon van Putte
0710051 Nieuwenhuizen Gerrit Willem 64 Zaandam 20-12-1945 Zaandam 15-02-2010 C -----
0710066 Obenhuijsen - Volder Catharina 85 Zijpe 09-09-1924 Den Haag 19-02-2010 C David C.J. Obenhuijsen
0710013 Olsthoorn - Nelis Anna Alida Maria 56 ----- 26-04-1953 Vijfhuizen 15-02-2010 B Huub Olsthoorn
0710056 Oostenbrugge van Cornelis 62 ----- 1947 Westzaan 19-02-2010 B Thea Boelens
0710047 Oosterbaan Willem Sible 91 Bolswart 27-08-1918 Soest 16-02-2010 C Nel Kamerling
0810047 Oosterheert - Veenkamp Jantje 90 ----- ----- Zaandam 28-02-2010 B Gerrit Oosterheert
0810008 Orchudesch - Heijnen Geertje 83 Huizen 20-11-1926 Zaanstad 22-02-2010 C Karl Orchudesch
0810050 Pape Jansje Maartje 89 Heukelum 12-12-1920 Veere 26-02-2010 C -----
0810051 Paulini Wilhelm Lodewijk Theodoor 93 Bandoeng 05-05-1916 Naarden 24-02-2010 C Annemarie Th. Janus
0710009 Plaum Ernst 69 Amsterdam 22-03-1940 Amsterdam 15-02-2010 B ------
0710016 Plagmeijer - Martijn Marie Adriana Riet 69 Den Helder 14-04-1940 Den Helder 15-02-2010 C Hendrik Plagmeijer
0810023 Postma Theun 77 Baflo 31-05-1932 Groningen 25-02-2010 --- Janneke Huisman
0810022 Pranger Gerrit 67 Leiden 24-05-1942 Leiden 27-02-2010 --- Ageeth
0810039 Prast - van de Laar Flora 72 Amsterdam 19-01-1937 Zaandam 25-02-2010 C Jan Prast
0710083 Prins Engel 92 ----- 27-09-1917 IJmuiden 16-02-2010 C Nel Schol
0710103 Renshof Wilhelmina Miep 85 Olst 07-08-1924 Deventer 20-02-2010 C -----
0710042 Riemer Pieter 74 ----- 05-04-1935 Weesp 16-02-2010 C -----
0810001 Rietbergen Arnoldus Johannes Arnold -- ----- ----- Utrecht 22-02-2010 C -----
0710035 Rijs Gerard Gerardus Nicolaas Johannes 66 Beverwijk 22-09-1943 Beverwijk 16-02-2010 C Marian de Ruyter
0810038 Rijs - Gisbers Johanna Jo 80 Wormerveer 03-07-1929 Wormerveer 26-02-2010 C Henk Rijs
0810048 Roelofsen Herman Hermanus Wilhelmus Lodewijk Joseph 64 Doesburg 19-03-1945 Nijmegen 22-02-2010 --- Janny Eggens
0710018 Roelofsen Jan 58 Putten 18-02-1951 Sint Pancras 15-02-2010 C Ada
0710003 Rooy de Andre Pieter 67 Bandoeng 04-05-1942 Zaandam 16-02-2010 C Letty van Ede
0710068 Roseboom - van den Berg Teunisje 82 Renkum 09-08-1927 Ede 19-02-2010 B 02-06-1994 Willem Roseboom
0810049 Rozemond - Labohm Hendrika --- ---- ----- Leidschendam 23-02-2010 C -----
0810009 Schoone Nicolaas Hendrik Klaas 94 Wormer 26-07-1915 Sint Pancras 23-02-2010 C Janny Klopper
0710059 Schoorl Wilhelmus Gijsbertus Maria Willem 71 ----- ----- Zaandam 20-02-2010 C Hanny
0810004 Smit - Langeraar Toos Catharina Wilhelmina 57 Leidschendam 07-01-1953 Drachten 22-02-2010 B Reint Smit
0710080 Smits - Fikkert Cornelia Maria  Cor 84 Haarlem 13-10-1925 Hoofddorp 16-02-2010 C Mr Nicolaas Smits
0810043 Snijder Sven Sebastiaan Hendrik Antonius 0 ---- 17-02-2010 Krommenie 26-02-2010 C -----
0710071 Snijders Richard 40 Haarlem 18-03-1969 Santpoort Noord 16-02-2010 C -----
0810035 Stam - Groot Nelly 87 ----- 27-09-1922 Koog a/d Zaan 27-02-2010 C J. Stam
0810036 Stelt van der Jan 83 Beverwijk 19-04-1926 Assendelft 24-02-2010 C Carolina Charlotte Haasnoot
0810014 Stolk - Meulenbeld Helena Johanna 95 ----- ----- Alkmaar 28-02-2010 B -----
0710001 Stroucken - de Jager Elisabeth Elly 71 Amsterdam 12-05-1938 Naarden 15-02-2010 C Wolf Stroucken
0710061 Stuiver Jan 80 ----- 02-03-1929 Zaandam 16-02-2010 C Annie Swolfs
0710023 Swinkels Bels Cornelis Herkanus 91 ----- 26-06-1918 Hoorn 15-02-2010 C S. Bruijn
0810046 Tates Gerrit 92 Zaandam 20-02-1918 Zaandam 25-02-2010 C Trijntje Wit
0710057 Teer - van den Braak Johanna Geertruida Maria Annie 90 Amsterdam 30-07-1919 Zaandijk 19-02-2010 B Klaas Teer
0810037 Vergouw  - Huijsman Anna Cornelia 97 Zaandam 08-06-1912 Zaandam 25-02-2010 B Abraham Vergouw
0710032 Verhagen Gerard  Ge 80 Haarlem 13-11-1929 Haarlem 15-02-2010 C Didi van Bosheide
0710088 Verhoeven Petrus Johannes Maria Peter 62 Bergen op Zoom 17-11-1947 Leiden 16-02-2010 C -----
0710045 Verlinden Frans 75 ----- 09-12-1934 Vinkeveen 15-02-2010 C -----
0710100 Verweij Hendrik 100 ----- ----- Cocksdorp 19-02-2010 B Emmerentia Commerijntje Luthera van Harn
0710055 Visser Chris 77 ----- 26-02-1932 Wormer 19-02-2010 C Alie Butter
0710039 Vliet van Jan Cornelis 80 ----- 30-04-1929 Den Haag 15-02-2010 B Loes
0810021 Vlis van der Charlotte Dorothe 73 ----- 22-05-1936 Den Haag 24-02-2010 B -----
0710081 Vogel Johan Hendrik Henk 70 ----- 20-05-1939 Haarlem 16-02-2010 C Vera Wijngaarden
0810045 Vries de Antoon 93 Jisp 22-08-1916 Wormerveer 27-02-2010 C Lijda Pellegrom
0810025 Wakker - Verhoeff Jacobje 92 ----- ----- Wormer 23-02-2010 B 19-03-1991 Jan Wakker
0710002 Weij - Martinez Liesbeth 45 ----- ----- Amsterdam / Zaandam 15-02-2010 C Ab Weij
0710079 Westerop van Anna 70 ----- 30-12-1939 Haarlem 16-02-2010 B -----
0710060 Wezel Grietje Gre 94 Jisp 08-06-1915 Wormer 21-02-2010 B ------
0710014 Wiarda - Boot Ada 88 Zaandam 17-05-1921 Zaandam 15-02-2010 C Sieb Wiarda
0810013 Wiegand - van de Linde Cornelia Wilhelmina 86 ----- ----- Leersum 25-02-2010 B -----
0710067 Wilt van der Reindert Dirk 92 Loosdrecht 02-03-1917 Loosdrecht 20-02-2010 C -----
0810016 Winkeler Harm Harry 75 Kampen 30-07-1934 Hoek van Holland 26-02-2010 B H. van Dijk
0810030 Wolde ten - Remeijnse Neeltje 94 Wolphaartsdijk 05-04-1915 Zaandijk 24-02-2010 B 25-02-1969 Cornelis Louwrens ten Wolde
0710022 Zandbergen Cornelis Gerardus Kees 69 ----- ----- Hazerswoude Rijndijk 15-02-2010 B Joke Breedeveld
0710091 Zijm Johan Joop 80 Den Burg Texel 06-01-1930 Loosdrecht 16-02-2010 B Hetty Fokker
0710103 0810054 . . . . . . . . .