Genealogie Zaanstad met familieberichten uit Nederland 2010 wk  11 t/m 12        voor het laatst bijgewerkt 11-05-2010 14:09

                                  Gratis scans op te vragen met vermelding van CODE bij email adres   postmaster@geneaweb.nl  

Code Naam Voornaam Lft Geb.plaats Geb.datum Overl.plaats Overl.datum begr  crem Huw.X Wed.
1210016 Akkerman Nicolaas Aris 95 ----- 23-07-1914 Alkmaar 23-03-2010 C Wilhelmina Alberta Verfaille
1110078 Beers Michiel 92 Den Helder 07-12-1917 Den Helder 18-03-2010 B 18-03-2004 Aagje Kwak
1110097 Bena Brandini - Smout Theodora Marianne Thea 79 Den Haag 21-02-1931 Den Helder 20-03-2010 B Sigfrido Bana Brandini
1110055 Berg van den - Krol Cecilia Petronella Maria 54 Leiden 25-12-1955 Leiden 15-03-2010 B Frans van den Berg
1210055 Bettink - Lammers Dineke 66 ----- 03-09-1943 Bosch en Duin 22-03-2010 --- Peter Bettink
1110076 Beus de Gerardus Majella 66 Haarlem 17-12-1943 Driehuis 18-03-2010 B -----
1110040 Bindt - Kuiper Eefje 87 ----- 31-07-1922 Oostzaan 19-03-2010 C Jan Bindt
1110005 Bindt - Lust Alie 90 ----- 07-11-1919 Oostzaan 15-03-2010 C Cor Bindt
1210047 Boer de Leendert Adrianus Leen 55 Wormerveer 11-05-1954 Zaandam 26-03-2010 C -----
1110069 Boer de - Oosthof Dieuwertje 91 Odoorn 10-10-1918 Den Helder 17-03-2010 B 22-02-2001Klaas de Boer
1110087 Boers - ter Welle Johanna Hendrika 97 Goor 31-01-1913 Heemstede 19-03-2010 B 1988 Willem Boers
1110030 Boom van den Ben 59 ----- ----- Ede 19-03-2010 C -----
1110061 Bootsman Johannes Josinus 59 Andijk 07-10-1950 Utrecht 16-03-2010 B Ada Endendijk
1110101 Borst Simon Anthonius Sam 74 't Rijpje 13-06-1935 Alkmaar 20-03-2010 B Helena Maria van den Nieuwendijk e/w/v 22-10-1970 Maria van Wonderen
1210014 Bos Hans Ronald 49 ----- 05-09-1960 Den Haag 22-03-2010 B -----
1110001 Bos Petrus Piet 84 ----- 22-03-1925 Krommenie 15-03-2010 B Truus Duineveld
1210017 Bos - Gaal Maria Rie 87 ----- ----- Wormerveer 25-03-2010 B Ben Bos
1110065 Braas - Poland Klasina Sien 79 ----- 05-10-1930 De Goorn 16-03-2010 B Aldert Braas
1110023 Bras Ruud 68 ----- ----- Roosendaal 16-03-2010 C Rosita
1110066 Brink van den - Bier Jannie 79 Velzen 10-01-1931 Groet 17-03-2010 B -----
1110032 Bueno de Mesquita - Berger Carla 67 Amsterdam 26-12-1942 Amstelveen 21-03-2010 C Harry Bueno de Mesquita
1110018 Buijsen Frans 88 Rotterdam 20-03-1921 Turnhout 17-03-2010 C -----
1110002 Buissink Bernard 84 Ulft 29-01-1926 Wilhelminaoord / Meppel 15-03-2010 C J.H. van Heck
1210010 Butter Maarten 83 Wijdewormer 26-09-1926 Wormerveer 25-03-2010 C Jannie Koelemeijer
1110045 Commandeur Eef 68 Wogmeer 25-08-1941 Zuidermeer 15-03-2010 B Ria Laan
1110104 Cranenburgh van - Taverne Lucie 89 ----- 01-01-1921 Heemstede 30-03-2010 B 08-02-1991 Harrie C.R.M. van Cranenburgh
1210045 Dermout Gerard 87 Amsterdam 22-02-1923 Amsterdam 26-03-2010 C Hilly Smink
1110052 Dijk van Kareen Djoanna Wilhelmina Karin Irene --- ----- ----- Den Dolder 18-03-2010 ---- -----
1110021 Dijken van Enno 81 Rotterdam 26-04-1928 Emmen 17-03-2010 C Bini Snakenborg
1110022 Dingemans - Van der Rest Gerdina Wilhelmina Minca 92 Paramaribo 09-11-1917 Den Haag 18-03-2010 B 2005 L.F. Dingemans
1110016 Does de Tine 99 Sliedrecht 06-08-1910 Krommenie 17-03-2010 C -----
1110025 Dungen van den Joan 49 ----- ----- Eindhoven 19-03-2010 B -----
1110082 Eerde van Fokke 87 Den Helder 05-12-1922 Den Helder 18-03-2010 B P.S. van der Veer
1210028 Eggenhuizen Ludwig Johannes Antonius 58 Nijmegen 15-08-1951 Leusden 26-03-2010 C Anjo Obbens
1110094 Egmond van - van Es Elisabeth Bep 76 Noordwijk 19-12-1933 Katwijk 19-03-2010 B Nic van Egmond
1110049 Eijpe - Hollegie Carolina Cor 91 ----- 03-06-1918 Amsterdam 15-03-2010 B Joop Eijpe
1110093 Elsas van - Wienke Tiny 83 ----- 25-07-1926 Hilversum 19-03-2010 B Emanuel Victor van Elsas
1110012 Essen van Alphonsus Cornelus Andries 82 ----- 19-08-1927 Winschoten 16-03-2010 C 25-08-2001 Johanna Elisabeth Bras
1110081 Gemert van Henk 61 Utrecht 22-01-1949 Enkhuizen 18-03-2010 B -----
1210043 Gentenaar Gerard 52 Baambrugge 26-03-1958 Breda 27-03-2010 C Laura
1210053 Geus de - Dekker Rie 87 ----- 08-12-1922 Heiloo 28-03-2010 C -----
1110090 Gozeling Hermanus Maria Herman 82 Amsterdam 13-08-1927 Egmond 19-03-2010 B An
1110075 Granneman - Groot Jacoba Cecillia Geertruida Coba 90 ----- 17-03-1920 Spaarndam 17-03-2010 B Leo Granneman
1110062 Groenendijk - Passchier Cornelia Petronella Corry 74 ----- 10-04-1935 Katwijk aan Zee 16-03-2010 B W.Groenendijk
1210003 Groot de - van der Heijden Jetta 103 Vlissingen 22-12-1906 Krommenie 23-03-2010 mws M. de Groot
1110068 Haasnoot - Vis Jacoba 85 Katwijk aan Zee 10-06-1924 Utrecht 17-03-2010 B 01-02-1996 Arie Haasnoot
1110046 Ham van Jeroen 47 ----- 14-01-1963 Hilversum 15-03-200 B Gerda van Nijhuis
1110074 Hamming - Buscher A.J. An 98 Deinum 13-07-1911 Hilversum 17-03-2010 B 29-04-1990 Chris Hamming
1110024 Hampe Christel 61 Amsterdam 21-09-1948 Amsterdam 17-03-2010 C -----
1110084 Havik - Oudkerk Pool Mary 83 ----- ----- Purmerend 19-03-2010 B Henk Havik
1210013 Heemstra Hendrik 85 Hoogkerk 30-12-1924 Schaarsbergen 22-03-2010 B -----
1110095 Heide van der - Postema Martje 82 ----- 23-03-1926 Wieringerwerf 20-03-2010 B 09-03-2007 Pieter van der Heide
1110096 Hengst van der Simon 56 Delfgauw 19-07-1953 Leiden 20-03-2010 B -----
1210022 Herwegh Karl Julius 76 Boruschowitz Polen 19-04-1933 Eerbeek 25-03-2010 C Lia van Dijk
1210048 Heusden van - Vloon Serdina 83 Krommenie 17-02-1927 Wormerveer 27-03-2010 C   Nico van Heusden
1210056 Hierck Hubertus Jacobus Huub 82 Den Haag 28-05-1927 Bilthoven 23-03-2010 C -----
1110059 Hoekstra Cornelia 73 Paramaribo 23-07-1936 Krimpen a/d  IJssel 16-03-2010 B -----
1110053 Hoevens - van Meurs Catharina Magdalena Kitty 90 Haarlem 14-01-1920 Haarlem 20-03-2010 ----- Marinus Adrianus Hoevens
1110033 Hoffman Nine 82 Nieuwer Amstel 15-09-1927 Amstelveen 17-03-2010 C -----
1210018 Hoomoedt - van der Veen Titia 57 Jelsum 23-05-1952 Zuidoostbeemster 25-03-2010 B 24-02-2009 Paul Hoomoedt
1110050 Horn - Sijthoff Edle 93 Den Haag 11-04-1916 Den Haag 21-03-2010 B Frits Horn
1210021 Houweling Ben J.G. 87 Amsterdam 03-03-1923 Utrecht / Doorn 25-03-2010 B Loes van der Kroft
1110029 Hulshoff Jurrien Ronald Juroen 51 Amsterdam 12-08-1958 Amsterdam 19-03-2010 B -----
1110011 Jacoby Philip 87 Breda 24-11-1922 Den Haag 17-03-2010 C Vicky
1110027 Jansse Charlotte Hendrika Anna Ditmar 58 ----- 20-06-1951 Amersfoort 19-03-2010 C -----
1110070 Janssen - van Roode Johanna Janny 88 ----- 07-10-1921 Beverwijk 17-03-2010 B Ge Janssen
1210024 Jong de - van Wessem Theodora Louise Dora 84 Zaandam 21-06-1925 Bloemendaal 24-03-2010 B + 1919 2003 Cees de Jong
1110034 Kaldenbach Jan 85 Zaandam 30-09-1924 Koog a/d Zaan 20-03-2010 C A. Kolk
1110102 Kassing Cornelis Kees 79 ----- 29-12-1930 IJmuiden 20-03-2010 B Nel van der Kroon
1210042 Klijn - Groen Jacoba Coba 84 Amsterdam 18-01-1926 Amsterdam 26-03-2010 C -----
1210015 Klems Friederich Wilhelm Will 83 Bandoeng 13-02-1927 Amersfoort 23-03-2010 C Dika Benningen
1210008 Kok Cornelis Hendricus Leonardus 81 Zegwaart 23-12-1928 Purmerend 22-03-2010 C Olga Jacobs
1110083 Kraaijeveld - van de Graaf Neeltje 87 ----- 06-06-1922 IJmuiden 18-03-2010 B 05-12-2003 Cornelis Kraaijeveld
1110051 Kramer Heimen Antonius Franciscus Petrus 72 Zaandam 14-01-1938 Zaandam 21-03-2010 C Zus
1110085 Kuyper Johannes Cornelis Jan 81 ----- 03-04-1928 Heemskerk 19-03-2010 B Leonie Martens
1110086 Laarakker - van Woerden Reina Aletta Rein 83 Delft 08-07-1926 Apeldoorn 19-03-2010 B 30-10-2009 Rien Laarakker
1110072 Lagerman Gijsbert 81 ----- ----- Leiden 17-03-2010 B -----
1210038 Lagrouw Jacobus 59 ----- ----- Willemstad 26-03-2010 C -----
1210012 Laheij Chris Christiaan Catharinus Cornelis Maria 52 Kerkdriel 19-09-1957 Roodkerk 23-03-2010 C -----
1210025 Langemeyer - Karskens Catharina Agatha Tonny 83 Zaandam 13-07-1926 Haarlem 23-03-2010 C Ben Langemeyer
1110042 Langeveld _ Weijs Anna Adriana Margaretha 93 Djombang 20-08-1916 Terneuzen 20-03-2010 C Joop Langeveld
1210054 Leemans Josina 81 Soerabaia 16-09-1928 Den Haag 28-03-2010 C -----
1110037 Lenten van -  Dorgelo Maria 74 Zaandam 07-11-1935 Krommenie 19-03-2010 C Kees van Lenten
1210033 Lijdsman Joannes Maurits Antoon Bernard Jan 92 Hulst 22-01-1918 Hilversum 25-03-2010 --- 27-06-2007 Tiely van den Assum
1210052 Linden van der Adrianus Antonius Ad 82 ----- ----- Utrecht 27-03-2010 C Dien Siebelink
1210040 Linssen - Groen Fem 77 ----- 14-05-1932 Duivendrecht 26-03-2010 C Guus Linssen Sr.
1210020 Lotte Emile 35 Amstelveen 10-03-1975 Amsterdam 24-03-2010 C -----
1210009 Mayer Ernst 92 Amsterdam 07-07-1917 Amsterdam 22-03-2010 B Ruth Lob
1110091 Meer van der Gerardus Hendricus Gerard Gerrit 63 ----- 16-12-1946 Roelofarendsveen 19-03-2010 B Lieze van der Meer
1210031 Meyer - van der Velden Corry 102 ----- ----- Amsterdam 25-03-2010 B Kurt Mayer
1110044 Moel de Jan Jozef 86 Alkmaar 18-10-1923 Uerikon (CH) / Alkmaar 17-03-2010 B Meta Kreb
1110089 Molenaar - Stam Clasina Sientje 94 Spanbroek 16-12-1915 Obdam 19-03-2010 B 1995 Dirk Molenaar
1210002 Mooij Cornelis 88 Limmen 09-02-1922 Wormer 22-03-2010 B M.Baas
1210057 Moritz Henri Johan Hans 71 Amsterdam 13-10-1938 Boxtel / Den Bosch 28/03/2010 C Marijke Eigeman
1110047 Mulder - Troost Anna Annie 90 ----- 06-10-1919 Beverwijk 15-03-2010 --- Petrus Johannes Mulder
1210029 Neerven van Jules 80 Eindhoven 22-02-1930 Amsterdam 24-03-2010 C Lia Bomers
1210007 Nes de Herman Manus 87 Rotterdam 23-08-1922 Leiden 23-03-2010 B Nel Pot
1110107 Numan - van Eerden Johanna Petronella Jo 88 Schoten 20-01-1922 Beverwijk 20-03-2010 B Frits Numan
1110099 Oort van der - van Delft Carolina Maria Lien 91 Oegstgeest 25-02-1919 Schoorl 20-03-2010 B 14-10-1991 Jan Gerrit van der Oort
1110073 Oost  van Marion Maria 62 ----- ----- Hilversum 17-03-2010 --- -----
1210044 Otten Hendrik Martinus 93 Delft 30-07-1916 Hoofddorp / Landsmeer 27-03-2010 B Catharina van der Linden
1110092 Oudshoorn Maarten 58 ----- 23-07-1951 Kortenhoef 19-03-2010 B Annemieke
1110004 Overdijk Timotheus Hendrikus Tim 91 Leiden 08-07-1918 Leiderdorp 16-03-2010 B A. Tol
1110067 Overvliet - Kruik Elisabeth Francina  Betsy 61 Sassenheim 12-02-1949 Sassenheim 17-03-2010 B Gijs Overvliet
1110048 Paassen van Leo 41 Voorschoten 22-09-1968 Leiden 15-03-2010 B -----
1110058 Pardon - van Dijk Cornelia 87 Leiden 07-12-1922 Leiden 16-04-2010 B Izak Pardon
1210036 Penning Evert 90 Amsterdam 25-11-1919 Purmerend 27-03-2010 B Gesina Zijlstra
1110003 Peyma - Looij Marie Gesina 78 Rotterdam 22-12-1931 Oudemirdum 16-03-2010 C Douwe Sjirk van Peyma
1110077 Pol van de - de Jong Johanna Joke 62 Hilversum 08-02-1948 Hilversum 18-03-2010 B Gert van de Pol
1110056 Portegies - Loerakker Alida Anna Maria Alie 85 ----- 18-11-1924 Haarlem 15-03-2010 B Piet Portegies
1110014 Reus de - van Hoorn Margreet Gre 87 Hoorn 26-04-1922 Hoorn 18-03-2010 C -----
1210050 Rijn van Johannes Wilhelmus Maria Jan ---- ----- ----- Amsterdam 26-03-2010 C -----
1210030 Rijnders Gijsbertus Paul Heinz 69 ----- 04-04-1940 Amsterdam 24-03-2010 --- -----
1110057 Rijser - Boots Catharina Augustina Tiny 86 Beemster 27-02-1924 Alkmaar 16-03-2010 B Everardus Bartholomeus Rijser
1210019 Romkes - van Aken Cornelia 87 Zaandam 11-06-1922 Zaandam 25-03-2010 B 04-02-2010 Dub Romkes
1210041 Roode Armand 65 ----- 28-05-1944 Dronten 27-03-2010 C Noor Vredenburg
1110009 Rosenbaum - Smits Bregitta Gitta 90 Bovenkarspel 29-03-1919 Zaandam 17-03-2010 C Wijnand Rosenbaum
1110038 Rottschafer - Graas Maria Barbara Gerarda Marjan 59 Wormerveer 26-03-1950 Wormerveer 20-03-2010 B Fred Rottschafer
1110100 Russchenberg Gerrit Johannes 62 ----- ----- Valkenburg 19-03-2010 B Lidwien de Frankrijker
1210023 Ruys Sylvia Wilhelmina 84 ----- 19-08-1925 Den Haag 24-03-2010 C -----
1110098 Sanders Johannes Cornelis Josephus Jan 91 ----- ----- Voorhout 20-03-2010 B -----
1210037 Schipper - Koeman Maria Cornelia 91 Zaandijk 24-11-1918 Egmond aan Zee 25-03-2010 C 1999 Jan Dirk Schipper
1110028 Schoos Jan Piet Klaas 73 Amsterdam 06-05-1936 Almere 20-03-2010 C Greet Haasekamp
1110007 Schouten Gerrit 98 Westzaan 24-10-1911 Zaandam 17-03-2010 C Christina Steffens
1110079 Schrauwen - Holtkamp Lia 78 Deventer 30-04-1931 Hilversum 18-03-2010 B Ties Schrauwen
1110106 Schuurman - Nes Grietje Gre 87 Oostwoud 04-10-1922 Spanbroek 20-03-2010 B Roel Schuurman
1110008 Sierhuis - Huizinga Corry ---- ----- ----- Amsterdam / Wormer 16-03-2010 C Rein Sierhuis
1110103 Sijm Johannes Nicolaas Jan 77 Andijk 25-02-1933 Andijk 20-03-2010 B Tiny Ligthart
1110054 Smit Fred 53 ----- 06-06-1956 Enkhuizen 15-03-2010 B -----
1110060 Spruijt - van Breemen Anna Gerarda Dorothea Annie 77 Bussum 01-07-1932 Blaricum 16-03-2010 B Joop Spruijt
1210004 Staal Cornelis 66 ----- ----- Wormerveer wk 12 2010 C -----
1210039 Staal - Mooij Margaretha Gre 82 ----- 01-12-1927 Zaandam 26-03-2010 C Klaas Staal
1110039 Stuurman Jan 69 Zaandijk 04-04-1940 Zaandijk 21-03-2010 B Saskia
1210001 Tas van der P.A.M.F. 46 Amsterdam 16-10-1963 Hoogeveen 22-03-2010 C -----
1210032 Tebrugge Merhaut Jan 34 Herovice Tsjechie 03-07-1975 Scheveningen 22-03-2010 B -----
1210011 Til van - Henneman Theodora Agatha Dora 84 Heemskerk 31-03-1925 Zaandam 24-03-2010 C Jan van Til
1110036 Twisk - Koning Clazien 84 ----- 31-01-1926 Krommenie 19-03-2010 B Willem Twisk
1210026 Vader Gerbrand Bram 73 Lutjewinkel 20-03-1937 Kolhorn 25-03-2010 C Marianne de Boer
1210049 Veer van 't - Koomen Neeltje Immetje Nel 92 Assendelft 28-01-1918 Assendelft 28-03-2010 C 23-11-2001 Cees van 't Veer
1110026 Veltema Rolf 86 Amsterdam 13-01-1924 Gearhies Bantry 17-03-2010 C Ellen Veltema
1110006 Verbrugge - van Pel Aafje 95 Egmond aan Zee 20-03-1914 Egmond aan Zee 15-03-2010 B Pieter Marinus Verbrugge
1110017 Vis Arie 72 ----- 15-03-1938 Zaandam 17-03-2010 B Ina Kooiker
1110105 Visser Joop Johan 62 ----- ----- Almere 19-03-2010 B Eefke Bout
1210051 Vlug - Hatzmann Trijntina Jansina Titia 85 Smilde 09-08-1924 Broek in Waterland 28-03-2010 C N. Vlug
1210027 Vogelsang Jacob Hilbrand 86 2o 47' NB,60o 32' OL 15-06-1923 Huis ter Heide 23-03-2010 C Rita van Dooren
1210034 Vos David -- ----- 1924 Amsterdam 25-03-2010 C -----
1110041 Vries de Kees 72 ----- 18-03-1937 Tzum (Fr.) 19-03-2010 B -----
1210035 Vroom de - Kaligis Johanna Adriana 92 Menado 21-05-1917 Utrecht 24-03-2010 C Lourens de Vroom
1210006 Waaijer Floris  Carel Matthias 29 ----- 21-10-1983 Leiden 22-03-2010 C -----
1110035 Wals - Rosema Geertruida Truus 78 Amsterdam 23-01-1932 Zaandam 20-03-2010 B Paulus Wals
1110013 Walst Rie 83 ----- ----- Oostzaan 16-03-2010 B -----
1210005 Walstijn van Arnoldus Hendrikus Arnold 78 ------ 12-11-1931 Berkhout 23-03-2010 C E.P Helling
1110010 Weerden van der Harry 67 ----- 12-11-1942 Someren 17-03-2010 B Elly Maas
1110015 Weerstand Evert 83 Zaandijk 07-03-1927 Castricum / Krommenie 18-03-2010 B H.S. Stangenberger
1110019 Wetsteijn Kees 87 ----- ----- Rotterdam 19-03-2010 B Sieni Oldenburger
1110064 Wezelman Cornelis Jan Nicolaas Cees 71 Den Helder 07-03-1939 Den Helder 16-03-2010 B Ineke
1110031 Willemse Gerardus Antonius Maria 77 Noordwijkerhout 27-07-1932 Noordwijkerhout 19-03-2010 B P.D. van der Hagen
1110020 Winkel - Nijhof Erna 48 ----- ----- Wierden 17-03-2010 B Wim Winkel
1110088 Wind Gerben 59 ----- 19-01-1951 Wieringerwaard 19-03-2010 B -----
1210046 Witkamp Pieter Piet 77 Jisp 28-01-1933 Zaandijk 27-03-2010 B Rie Potgiesser
1110080 Wout van 't - Breedijk Gre 95 Warmond 14-10-1914 Noordwijk 18-03-2010 B 29-11-1990 Henk van 't Wout
1110043 Zandvoort Tjitske Baukje 79 ----- 20-01-1931 Ermelo 18-03-2010 B -----
1110071 Zijl van - Beijl Wilhelmina Arnoldine Emiline Wil 79 Den Haag 15-01-1931 Noordwijkerhout 17-03-2010 B K.P.J. van Zijl
1110063 Zwieten de Blom van Gerard 86 ----- 02-09-1923 Zutphen / Haarlem 16-03-2010 B Johanna Bosch
1110108 1210058 . . . . . . . . .