Genealogie Zaanstad met familieberichten uit Nederland 2010 wk  15 t/m 16        voor het laatst bijgewerkt 27-05-2010 19:31

                                  Gratis scans op te vragen met vermelding van CODE bij email adres   postmaster@geneaweb.nl  

Code Naam Voornaam Lft Geb.plaats Geb.datum Overl.plaats Overl.datum begr  crem Huw.X Wed.
1510087 Aalst van Gerrit Gert 67 ----- 03-03-1942 Leiderdorp 17-04-2010 B Nel Starreveld
1610022 Ankersmit - Zijlmans Marianne Maria Anna Cornelia Hendrika 67 Bladel 16-09-1942 Holten 25-04-2010 C Roef Ankersmit
1610029 Bakker Christiaan Jan Rutger 69 Den Haag 26-11-1940 Amsterdam 25-04-2010 C Thea
1610067 Bakker - Stroo Wietske 78 Landsmeer 13-07-1931 Landsmeer 21-04-2010 B Jan Bakker
1510005 Bakker de Johan 75 ----- ----- Zundert 14-04-2010 C Truus Molendijk
1510013 Bakker den Karin 56 ----- ----- Zaandam wk 15-2010 C -----
1510024 Barones thoe Schwartzenberg en Hohenlansberg - Gronwall Marianne Hilda Elisabeth 89 Ystad Zweden 21-02-1921 Vogelenzang 15-04-2010 C 02-04-1988 Wilco Remmo Baron thoe Schwartzenberg en Hohenlansberg e/w/v 16-11-1973 Johan Reinier Gunning
1610073 Beek van der - Koopal Henriette Jantina 80 ----- 11-02-1930 Beverwijk / Bloemendaal 21-04-2010 B -----
1510029 Bekenkamp Jan Hindrik 78 Amsterdam 10-03-1932 Amsterdam 17-04-2010 C Rita H.J. van Eldik
1510093 Bergen  - Tamis Tineke 59 ----- ----- Wervershoof 18-04-2010 B Arie Bergen
1510066 Boeder - Gorter Grietje 94 ----- 31-01-1916 Andijk 13-04-2010 B 1961 Jan Boeder
1610065 Boer de Cornelis Egbert 75 ----- 31-05-1934 Beverwijk 20-04-2010 B -----
1610051 Boer de Klaas 86 Zaandam 19-11-1923 Zaandam 22-04-2010 B Hillegonda Zwikker
1510071 Bommel van Mathieu Wilhelmus Gerardus Maria 75 Vierlingsbeek 01-03-1935 Heemstede 14-04-2010 B -----
1510003 Bongers Charles 64 Nijmegen 20-06-1945 Nijmegen 13-04-2010 B Riekske Burgers
1510065 Boode -Groot Maartje 90 ----- ----- Lutjebroek 13-04-2010 B 1972 Jacob Boode
1510027 Boogaard van den Eimbertus Petrus Huub 66 Eindhoven 30-07-1943 Juan les Pins Frankrijk 18-04-2010 C Irene Vissenberg
1510020 Booij - Jaapies Trijntje Tine 88 ----- 19-11-1921 Wormerveer 14-04-2010 B Klaas Booij
1610092 Bos Manus Herman 78 Blaricum 29-05-1931 Blaricum 23-4-2010 B Hendrika Jansen
1510080 Boudens - Oudhuis Agatha Catharina Aath 85 Heerhugowaard 25-12-1924 Heerhugowaard 16-04-2010 B Bert Boudens
1510085 Boukens Antonius Johannes Ton 63 ----- 24-06-1946 Lutjebroek 16-04-2010 B Tiny Hauwert
1610087 Bouman - van Twuiver Guus 95 Wieringerwaard 26-06-1914 Hippolytushoef 23-04-2010 B 1974 Cor Bouman e/w/v 1950 Jaap Blaauboer
1610106 Bouwman Geertruida Jannie Truus 81 ----- 04-02-1929 Leiden 25-04-2010 B -----
1610104 Breemen van Claus Nicolaas Henricus Maria 72 ----- 06-05-1937 Blaricum 25-04-2010 B -----
1510073 Brink van den - Grimbergen Elisabeth Margaretha Cornelia Bets 88 ----- 09-02-1922 Santpoort Noord 15-04-2010 B Wim van den Brink
1510048 Brinks - Bins Gerda Gerritje Maaike 86 ----- ----- Leiden 12-04-2010 B 26-08-1980 Mattheus Brinks
1510025 Brisban Johan Hermanus Joop 65 Amsterdam 08-11-1944 Alkmaar 13-04-2010 C -----
1510092 Broekhoff - Berendsen Gerridina Dini 83 IJmuiden 26-02-1927 Haarlem 17-04-2010 B Jaap Broekhoff
1510086 Bruin Timothy 22 ----- 14-06-1987 Noord Scharwoude 16-04-2010 B -----
1510032 Brusse - Oolgaardt Elly Elvira Irene 87 Den Haag 17-06-1922 Driebergen 15-04-2010 B Ytzen Brusse
1610005 Bunck Ruud 66 Heemstede 28-11-1943 Avenhorn 20-04-2010 B Annelies
1610045 Burger Adrianus Theodorus Arie 85 Oude Niedorp 27-10-1924 Zaandam 24-04-2010 C Annie Smit
1610081 Castricum - van der Stel Tine Engeltje Tiny 71 ----- ----- Beverwijk 22-04-2010 B Henk Castricum
1510004 Clewits - Gijsbers Wilhelmina Johanna Antonia Wilma 76 ----- 26-01-1934 Amsterdam 13-04-2010 B Ritske Clewits
1510026 Dalsum van  Sr. Hans 80 ----- 12-12-1929 Scheveningen 15-04-2010 C Wiepke Wernink
1510010 Deden Wilhelm Arnold Wim 69 Wormerveer 02-01-1941 Zaandam 14-04-2010 C Selma
1610053 Dekker Pieter 76 ----- ----- Medemblik 19-04-2010 B G.A. Dudink
1510021 Dekker - de Vries Harmpje Harm 89 ----- 05-02-1921 Koog a/d Zaan 15-04-2010 B Joost Dekker
1610059 Dijkman Evert 84 Blokker 09-04-1926 Blokker 20-04-2010 B Annie Laan
1610003 Dontje - Blank Geertje Leentje Gre 82 Alkmaar 05-05-1927 Bergen 20-04-2010 C Jan Willem Dontje
1510091 Dorresteijn van Ernst Adrianus Henricus 74 ----- 05-01-1936 Soest 17-04-2010 B Lies Rademaker
1610070 Douma - Fokkema Japke 90 ----- ----- Oudorp 21-04-2010 B Bertus Douma
1510011 Duijs - van de Geer Maria Catharina 92 Wormerveer 25-02-1918 Wormerveer 13-04-2010 B Barend Duijs
1510081 Duin Adrianus Johannes Arie 92 ----- 30-10-1917 IJmuiden 16-05-2010 B E.M. Warners
1510047 Duits Jur 37 Wormerveer 22-031973 Aruba 18-04-2010 C -----
1610043 Dupon Hendrikus Johannes Caspar Henk 75 Zaandam 28-04-1934 Zaandam 22-04-2010 B Bets Thomas
1610057 Egmond van - van Stralen Johanna Theresia Mathilda Annie 90 ----- 05-01-1920 Leiden 19-04-2010 B Cor van Egmond
1610054 Eijgenhuijsen Jacoba Johanna 48 Amsterdam 08-10-1961 Hilversum 12-04-2010 B -----
1510039 Eiling Hendrik Cornelis Henk 89 Zaandam 05-12-1920 Zaandam 15-04-2010 C Aafje Arends
1510095 Ende van der - Schuttenhelm Maria Berendina Riet 75 Den Helder 06-02-1935 Den Helder 18-04-2010 B 2008 C.M. van der Ende
1510031 Engert Willem 42 Amsterdam 16-04-1967 Amsterdam 13-04-2010 B -----
1610099 Fit - Rood Frederika Geertruida Riek 91 Bovenkarspel 26-11-1918 Bovenkarspel 24-04-2010 B Joh. Fit
1610001 Garsten - Zwanenburg An 73 ----- 28-12-1936 Krommenie 19-04-2010 B Wim Garsten
1510050 Geels Henk 67 Alkmaar 15-10-1942 Schagen 12-04-2010 B Carla Keizer
1610108 Geus de Jacob 81 ----- 26-11-1928 Leiden 25-05-2010 B Bartje Bosman
1510064 Ginkel van Dirk 79 Utrecht 02-05-1930 Spanbroek 13-04-2010 B -----
1510002 Graaff de Nicolaas Nico 73 ----- ----- Heerjansdam 13-04-2010 B Ria Spanje
1610068 Groen - Bakker Anna 89 Spierdijk 15-07-1920 Alkmaar 21-04-2010 B Jaap Groen
1610049 Groot Jan 83 ----- ----- Zaandam 22-04-2010 C Thea Bosboom
1510008 Groot de Izak 88 Utrecht 21-02-1922 Emmen 14-04-2010 B Sonja Koster
1510028 Groot de Simon 89 Watergraafsmeer 21-12-1920 Bloemendaal 18-04-2010 C A.H. Out
1610076 Guiot - Bakker Marijke Petronella 66 ----- 13-11-1943 Overveen / Haarlem 21-04-2010 B Harry Guiot
1610096 Haakman Gerrit 73 ----- ----- Onderdijk 24-04-2010 B Truus Vollebregt
1610009 Hagewoud Sjuk 78 Staphorst 08-06-1931 Zwolle 20-04-2010 B Aly Schilder
1510051 Haijtema - van der Laan Dieuwke 92 Scharnegoutum 27-11-1917 Haarlem 12-04-2010 B 07-08-2007 Pieter Haijtema
1610027 Hart Marie Mieke 84 Berkhout 17-02-1926 Amersfoort 22-04-2010 C -----
1510100 Hederik - van Loef Suzanna Margaretha 89 ----- ----- Marum 18-04-2010 B H.J. Hederik
1610101 Heddes - van IJzendoorn Cornelia Anna Willemina 85 ----- ----- Alkmaar 24-04-2010 B Johannes Heddes
1510034 Heermans - Breg Annie 71 Schermerhorn 17-07-1938 Krommenie 15-04-2010 B Jan Heermans
1510006 Heggeler ten J.J.L. Jan 70 Hengelo 29-09-1939 Hengelo 13-04-2010 C H.M. ter Halle
1510062 Heiden van der - van Kleef Sonja Anthoinette 78 Batavia 05-04-1932 Den Helder 13-04-2010 B Jan van der Heiden
1510054 Hekelaar John 93 Amsterdam 16-08-1916 Graft 12-04-2010 B 2009 Nelly
1610105 Hellemons - Koot Marie 93 ----- 12-08-1916 Alkmaar 25-04-2010 B P.A. Hellemons
1610044 Hiemstra John 50 ----- 15-05-1959 Purmerend 24-04-2010 C Karin
1510098 Hoef van de Adriaan Gijsbert Adrie 64 Baarn 11-12-1945 Hilversum 18-04-2010 B Margriet Meijers
1610018 Hokse - Nauta Mary Irene 65 Zutphen 14-02-1945 Amsterdam 24-04-2010 B Bernard Theodoor Hokse
1510059 Jager de Fekke 85 ----- 05-05-1924 Rijnsburg 13-04-2010 B Catharina de Mooij
1510078 Jansen Henk 79 ----- 09-02-1931 Loosdrecht 16-04-2010 B Gerda van Doornik
1610058 Janssen Arie Aik 88 Leiden 07-07-1921 Leiderdorp 19-04-2010 B Nel Eberwien
1510016 Jong Schouwenburg de Robert Justus 73 Amsterdam 12-03-1936 Aerdenhout 16-04-2010 B A.W.H. van Doorn
1510040 Jonkers - van Triest Elisabeth Betsy 83 Smilde 09-02-1927 Apeldoorn 18-04-2010 C 22-06-2007 ---- Jonkers
1610082 Kallenberg Antonius Joseph Ton 80 Leiden 07-07-1929 Leiderdorp 22-04-2010 B Joanna Maria Wisse
1610071 Keijzer - van Egmond Riet 83 ----- 09-02-1927 Roelofarendsveen 21-04-2010 B Jan Keijzer
1510056 Kemper - Hoogduin Johanna Catharina Jo 90 ----- 12-02-1920 Zwaanshoek 12-04-2010 B Chris Kemper
1610063 Kerkvliet - Schoenmaker Agnes 84 Limmen 05-07-1925 Heemstede 20-04-2010 B 1997 Leo Kerkvliet
1610100 Ketel van - Vollebregt Nelly Adriaantje Nel 74 ----- ----- Haarlem 24-04-2010 B Adriaan van Ketel
1510009 Kijlstra Jan 73 ----- 29-03-1937 Hoornsterzwaag 14-04-2010 B Miep van Munster
1510046 Klint Raymond 53 Den Haag 24-05-1956 Willemstad Curacao 17-04-2010 ---- -----
1510075 Knip - Urbanus Sophia Wilhelmina Fie 94 ----- ----- Enkhuizen 15-04-2010 B Simon Knip
1510052 Koelink - Somer Daatje Sybranda Wilhelmina Johanna Maria 86 Houten 08-12-1923 Egmond aan Zee 12-04-2010 B 1983 Pieter Koelink
1510041 Kok Antonius Jacobus Ton 60 Amsterdam 24-06-1949 Amsterdam 18-04-2010 C Gerie Stolk
1510060 Kok - Veldman Arnolda 87 IJmuiden 04-09-1922 IJmuiden 13-04-2010 B Adrianus Kok
1510094 Kort Pieter Dirk Piet 85 Rijnsburg 20-04-1924 Leiden 18-04-2010 B 1999 Elfriede Hildegard Jacobi
1510088 Kortekaas Johanna Cornelia Zuster Beata 88 Noordwijkerhout 29-05-1921 Breda 17-04-2010 B -----
1610072 Krijger Isabella Bella 75 Rotterdam 15-01-1935 Leiden 21-04-2010 B -----
1610040 Krijgsman - Breethoff Wilhelmina Cornelia --- ----- ----- Castricum 23-04-2010 B Piet Krijgsman
1610103 Kroft Hendrikus Josephus Henk 69 Heemstede 09-05-1940 Haarlem 24-04-2010 B Henny
1610041 Kruithof - van de Wetering Johanna Jo 83 Elburg 01-10-1926 Den Helder 22-04-2010 B -----
1610047 Kuijt Klaas 82 ----- ----- Zaandam 25-04-2010 C -----
1510067 Kuilboer Cornelis Adrianus Cor 88 ----- 09-03-1922 Zuid Scharwoude 13-04-2010 B A.G. Koopman
1510083 Kuit - de Poel Tine 70 Hilversum 01-01-1940 Loosdrecht 16-04-2010 B -----
1610097 Lange de - Geuzebroek Ella 84 Amsterdam 06-01-1926 Laren 24-04-2010 B Jan de Lange
1510014 Lesscher Antonius Gerhardus Ton 82 ----- 24-05-1927 Enkhuizen 15-04-2010 B A. Th. A. Bos
1610055 Lieshout Joanna Petronella Maria Joke 69 Hoorn 27-11-1940 Hoorn 19-04-2010 B -----
1510042 Lievers Johannes Franciscus Joop 55 Amsterdam 22-06-1954 Vinkeveen 17-04-2010 B Maria Markenhof
1510090 Mansholt - van Katwijk Augustina Guusje 86 Soerabaja 17-07-1923 Haarlem 17-04-2010 B D.R. Mansholt
1510097 Meer van der Petronella Cornelia Stefina Nel 65 Hilversum 21-12-1944 Bussum 18-04-2010 B -----
1610014 Meerwaldt - Laudy Jet Henriette Elise Jeannette 80 Heerlen 13-01-1930 Doorn 23-04-2010 B Han Casimirus Meerwaldt
1610093 Meijer Adriaan Ad 86 Amsterdam 11-08-1923 Bussum 23-04-2010 B Bep Kelder
1510063 Meiland Adrianus Nicolaas Antonius Arie 90 ----- 25-10-1919 Haarlem 13-04-2010 B Jacoba van der Peet
1510061 Mesker Johannes Karel Jan 88 Noordwijk 21-03-1922 Noordwijk 13-04-2010 B Nel Compier
1510076 Mesman Ben 78 Haarlemmerliede 29-10-1931 Farwell Texas USA 15-04-2010 --- -----
1610083 Midden van - Ides Hendrika Catharina Margaretha Jet 76 Hilversum 29-12-1933 Hilversum 22-04-2010 B 11-04-1991 Co van Midden
1610013 Min Jacques 62 ----- 23-11-1947 Bergen NH 24-04-2010 C Liesbeth Ooijevaar
1510074 Moes Walter 49 ----- ------ Enkhuizen 15-04-2010 B -----
1510001 Molhuysen Sacha Diana Julia 43 Den Haag 20-04-1966 Tervuren 13-04-2010 B -----
1510089 Mooij de John Johannes Gerard 40 ----- ----- Katwijk 17-04-2010 B -----
1510053 Mooij de - Brink Martina Christina Stientje 81 Beekbergen 13-09-1928 Katwijk 12-04-2010 B Karel de Mooij
1510017 Moppes van - Streep Greetje 91 Amsterdam 23-12-1918 Amsterdam 14-04-2010 B -----
1610078 Moransard Dorothea Do 81 Delft 10-06-1928 Purmerend 22-04-2010 B -----
1610090 Nelis - Kayen Lies Elisabeth Johanna 88 Amsterdam 02-03-1922 Heemstede 23-04-2010 B -----
1610017 Nikkels - Honig Johanna Margaretha Pauke 98 ----- 29-06-1911 Bergen 25-04-2010 B -----
1510045 Nio Liem Lien 91 ----- ----- Amstelveen 17-04-2010 --- Tan Goan Tjoan
1510023 Nooij van Wilhelmus Wim 90 Zaandam 31-03-1920 Assendelft 15-04-2010 C Nel Wester
1510077 Noordeloos - Visser Maartje Wilhelmina 84 Den Helder 09-06-1925 Den Helder 16-04-2010 B C.M.I. Noordeloos
1610008 Oppenhuis Dik 76 ----- 02-01-1934 Amsterdam 20-04-2010 B Riek Oussoren
1610077 Otten - Havekotte Janny 92 Baarn 25-02-1918 Hilversum 21-04-2010 B Han Otten
1510079 Out Hendrina Francisca Rina 94 ----- 02-08-1915 Hazerswoude Dorp 16-04-2010 B -----
1610002 Out - de Jager Marion 63 Amsterdam 30-04-1946 Blaricum 19-04-2010 B Rob Out
1610011 Out - Schneider Hildegard Hilda 65 ----- 06-01-1945 Westzaan 20-04-2010 B 14-02-1997 Dirk Out
1510084 Paridon van - Oosterlaan Petronella Maria 95 ----- 16-06-1914 Oegstgeest 16-04-2010 B Petrus Adrianus van Paridon
1610004 Petrus Rene Edwin 68 ----- ----- Krommenie 19-04-2010 C -----
1510035 Philippi - de Vries Antje 87 Anna Paulowna 11-02-1923 Zaandijk 17-04-2010 B Antoon Philippi
1510058 Pieters Marinus Christianus Rinus 75 ----- ----- Leiden 13-04-2010 B Bep van Remundt
1610086 Plas van der Willem 90 ----- ----- Katwijk 22-04-2010 B Willempje van der Plas - van der Plas
1610069 Plas van der - de Bruijn Grietje 90 Delft 22-11-1919 IJmuiden 21-04-2010 B Arie van der Plas
1610056 Pompert Theodorus Hendrikus ---- ----- ----- Den Helder 17-04-2010 B Anna Slikker
1510018 Rammelt Karl Hendrik Ferdinand Cary 78 Amsterdam 15-09-1931 Amsterdam 15-04-2010 C Hilde Klumper
1610046 Rep - Vethaak Hendrina Ina 84 Zaandam 19-12-1925 Zaandijk 25-04-2010 B Cornelis Rep
1610094 Reumerman Wilhelmus Wim 55 ----- 09-05-1954 Alphen a/d Rijn 23-04-2010 B Winny Meka
1610074 Rigter - Koot Johanna Cornelia Jopie 80 Zuilen 22-11-1929 Blaricum 21-04-2010 B Gijs Rigter
1610075 Robert Lous Louise Marie 86 Den Helder 23-06-1923 Broek in Waterland 21-04-2010 B -----
1610019 Rooij  van Geert - Jan 82 Eindhoven 30-01-1928 Turnhout 24-04-2010 C Toke van Diessen
1610021 Rooij van Pieter Andreas Franciscus 83 Geldrop 27-10-1926 Amstelveen 23-04-2010 B -----
1510038 Rozemeijer Johannes Eugenius Jan 92 Wormer 20-12-1917 Wormer 16-04-2010 B A. Noe
1510007 Schalkwijk van Christiaan Alex Chris 80 Amsterdam 28-05-1929 Amsterdam 14-04-2010 C Dirkje Geerligs
1610064 Schep - Pronk Petronella Maria 89 ----- ----- Purmerend 20-04-2010 B Johannes Alphonsus Schep
1610107 Schleiffert - Steffens Catharina Nini 95 Amerongen 17-04-1915 Hoogkarspel 25-04-2010 B Dick Schleiffert
1610091 Schleper - Smit Annie Johanna Maria 86 's - Graveland 27-10-1923 Utrecht 23-04-2010 B -----
1510057 Schoen Jaap 86 ----- ----- Alkmaar 12-04-2010 B Annie Heijne
1510099 Scholtens - Kuijpers Agatha Maria 85 De Weere 13-10-1924 Middenmeer 18-04-2010 B Henk Scholtens
1510069 Schoonenberg - Klein Jansje Jannie 81 ----- 02-01-1929 Leiden 13-04-2010 B P.J. Schoonenberg sr.
1610015 Schotpoort Theo Teunis 67 ----- ----- Eerbeek 24-04-2010 C Aartje Reijenga
1510070 Schouten - Fernee Margaretha Catharina Gre 90 ----- ----- Hoorn 14-04-2010 B Martien Schouten
1510015 Schukking Hetty 87 Sneek 22-05-1922 Zwolle 15-04-2010 C -----
1610023 Sicking Ludovicus Joannes Hendricus Maria 89 Breda 07-02-1921 Tilburg 25-04-2010 B Rosalia Theresia Maria Hesselmans
1610012 Siekerman - Stam Elisabeth Bep 86 ----- 25-10-1923 Wormer 20-04-2010 C Dirk Siekerman
1610025 Sluis van der Bob 67 Amsterdam 01-02-1943 Amsterdam 23-04-2010 B Ineke
1510049 Smit - Koppen Johanna Cornelia 87 Eemnes 08-03-1923 Blaricum 12-04-2010 B Frans Smit
1510022 Snijder - Siffels Stijntje Berendina Dien 76 Zaandam 25-09-1933 Assendelft 14-04-2010 C Auke J. Snijder
1610089 Snijders - Bakker Wilhelmina 90 Nieuwe Niedorp 22-09-1919 Heerhugowaard 23-04-2010 B Hendrik Snijders
1610085 Stam - Commandeur Reina 84 Wognum 17-05-1925 Hoorn 22-04-2010 B Piet Stam
1610095 Steeman - de Boer Hendrika Riek 87 Wijk aan Zee en Duin 11-04-1923 Beverwijk 23-04-2010 B Fre Steeman
1510068 Stikkelorum - van den Berg Adriana Louisa Sjaan 93 ----- ----- Leiden 13-04-2010 B Johannes Stikkelorum
1610098 Stuart Sipke 89 ----- ----- Loenen a/d Vecht 22-04-2010 B Lenie Stoop
1610102 Stuiveling - Jkvr. van Vierssen Trip Thilde 103 Rotterdam 28-03-1907 ----- 24-04-2010 ----- Garmt Stuiveling
1610066 Tabak - Veltmeijer Cornelia Hillegonda Corry 92 Groningen 03-04-1918 Hilversum 21-04-2010 B 18-10-1994 A.J. Tabak
1510019 Teeuwen Frans Jozef Petrus Maria 81 Tegelen 10-06-1928 Den Bosch 14-04-2010 B Colette Tilman
1510044 Thijssen - van der Rest Jacqueline M.Th.Gh. 82 Brussel 20-08-1927 Bierges 16-04-2010 mws Eduardus Henricus Thijssen
1510037 Toby Henk 93 ----- 12-07-1916 Heiloo 16-04-2010 B 2007  Ida Verkuyl
1610006 Valk H. 82 Rotterdam 31-07-1927 Woerden 19-04-2010 C M. van Zessen
1610010 Veenman Christianus Jacobus Chris 78 Weesp 15-08-1931 Zaandam 19-04-2010 C Will
1510036 Veenman Johannes Jacobus Hans 70 Zaandam 12-02-1940 Westzaan 15-04-2010 C Jose
1510096 Veldt - Fokker Jansje Jo 85 Laren NH 24-04-1924 Castricum 18-04-2010 B Jacobus Johannes Veldt
1510012 Veling - Korf Margje Marry 79 Weststellingwerf 09-05-1930 Den Helder 14-04-2010 C Jaap  Veling
1610062 Velzen van - Cambier Magdalena Maria Lenie 86 ----- ----- Zoeterwoude 20-04-2010 B Gerard van Velzen
1610079 Verhoef Gerrit Gert 63 Maarseveen 10-10-1946 Hilversum 22-04-2010 B Marian Rosendaal
1610024 Verlaan Rien Marinus Leonardus Gijsbertus 76 Mijdrecht 16-09-1933 Garderen 24-04-2010 B Tiny Klarenbeek
1610061 Vermeulen Antonius Franciscus Wilhelmus Toon 78 Weesperkarspel 20-04-1932 Kortenhoef 20-04-2010 B 04-07-2007 Catharina Wilhelmina Gieskens
1610050 Vessies Jan Johannes Antonius 46 Beverwijk 19-08-1963 Beverwijk 25-04-2010 B -----
1510033 Vlietman Ruud Rudolf 62 ----- 06-06-1947 Amsterdam 15-04-2010 C -----
1610042 Vollebergh - Huijbers Ellen 47 ----- 06-01-1963 Westzaan 22-04-2010 B Rodger Vollebergh
1610007 Vonk Martinus Johannes Tinus 81 Amsterdam 01-03-1929 Amsterdam 19-04-2010 C -----
1510055 Voogd de Hans 56 Nederhorst den Berg 14-03-1954 Hilversum 12-04-2010 B Els Pessel
1610048 Vorstenbosch - Kleiss Ilse 50 ----- 26-08-1959 Wormer / Zaandam 24-04-2010 C -----
1510043 Voute Allard 68 Den Haag 24-11-1941 Aerdenhout 18-04-2010 --- Hella Droste
1610084 Vreugd de - Duijndam Jacoba 75 ----- 16-12-1934 Katwijk 22-04-2010 --- Maarten de Vreugd
1510030 Vrielink Bert 44 Lochem 30-06-1965 Amsterdam 15-04-2010 B Iris
1510072 Vries de - den Dulk Willemijntje 87 ----- 27-06-1922 Noordwijk 14-04-2010 B Johannes Klaas de Vries
1610026 Vries de - Hut Geertruida 78 Terheyl 20-01-1922 Diever 23-04-2010 --- Pieter de Vries e/w/v Jan Buiring
1610052 Wehl Ewald 73 ----- 18-09-1936 Hoorn 19-04-2010 B Nelly Reemers
1610088 Werf van der Sytze David Sietze 93 Wymbritseradeel 02-04-1917 Oudorp 23-04-2010 B Anna Maria Kruis
1610028 Wieman Adrianus Willibrordus Adriaan 69 Vleuten 09-10-1940 Nieuwegein 24-04-2010 C Bep Tieland
1510082 Willemze Henk 88 Amsterdam 13-11-1921 Woerden 16-04-2010 B H.V. Hartendorp
1610080 Willik van der - van Maaren Alida Jacoba Alie 90 Amsterdam 27-11-1919 Huizen 22-04-2010 B -----
1610020 Wink - van Wijgerden Tine 93 Rotterdam 08-06-1918 Amsterdam 25-04-2010 C Jan Wink
1610030 Woud - Pellanders Grietje Gre 90 Wormer 06-08-1919 Wormerveer 22-04-2010 C Cor Woud
1610060 Wubs - de Wilde Mandy 36 ----- ----- Middenmeer 20-04-2010 B Michel Wubs
1610016 Zwaan van der Bert 70 ----- ----- Waddinxveen 24-04-2010 C Christa Altorf
1510101 1610109 . . . . . . . . .