Genealogie Zaanstad  en Nederland   week 49 t/m 52  2000

                                                                                                         Gratis scans op te vragen met week nummer en jaartal bij emailadres   postmaster@geneaweb.nl

Wk Achternaam Voornaam Lft Geb.plaats Geb.datum Overl.plaats Overl.datum Huw.partner
49 Baaren - Bakker Jacoba 74 ----- 03-03-1926 Zaandam 03-12-2000 Antoon van Baaren
49 Bakker Dirk 78 ----- ----- Zaandam 07-12-2000 Alida van Maasdam
50 Bergh van den Marinus Johannes Adriaan 79 ----- ----- Koog a/d Zaan 10-12-2000 Ilinka
51 Berghuis Harm 96 ----- 04-02-1904 Bodegraven 21-12-2000 1994 Bab van der Boon
50 Bleij Willem 69 ----- ----- Zaandam 08-12-2000 -----
49 Boer de - Hakvoort Dea 66 ----- 24-01-1934 Wormer 01-12-2000 Floor de Boer
51 Bone - Taams Klaasje 98 ----- ----- Oostzaan 17-12-2000 Johannes Bone
52 Brouwer Leendert 75 ----- 18-05-1925 Krommenie 22-12-2000 -----
49 Bruijn Klaas 79 ----- ----- Zaandam 05-12-2000 Ada van Koot
50 Camacho - Jonkhof Annechien 77 ----- 08-03-1923 Zaandam 10-12-2000 A.F.P.Camacho
49 Chrispijn Loes 68 ----- ----- Zaandam 04-12-2000 -----
49 Clausen Everardus Franciscus 94 ----- ----- Wormerveer 02-12-2000 C.N.Smit
49 Doornik van - Meijer Johanna Catharina 81 Medemblik 04-05-1919 Hoorn 06-12-2000 van Doornik
51 Duin Jaap 78 ----- ----- Oostzaan 15-12-2000 -----
51 Eijben Gerrit Martinus 88 ----- ----- Zaandam 19-12-2000 J.G.van der Zee
49 Enkhuizen van Tijs 84 ----- ----- Beets 05-12-2000 Corrie Boon
51 Gaal - Nugteren Johanna Mathilde 70 ----- ----- Heemskerk 22-12-2000 Leendert Petrus Gaal
52 Gelauff Daniel Paul 24 ----- 29-01-1976 Krommenie 25-12-2000 -----
50 Groen - Levering Margaretha 69 Wormerveer 09-03-1931 Zaandijk 09-12-2000 Ben Groen
50 Haasteren van Piet 66 ----- 25-04-1934 Heiloo 11-12-2000 -----
51 Heijne - Neeft Columba Afra 65 ----- 23-06-1935 Uitgeest 20-12-2000 Johannes Wilhelmus Heijne
51 Heino Pieter Simon 69 ----- ----- Krommenie 19-12-2000 Y.P.van der Let
52 Heinsius Sven 24 ----- ----- Grootebroek 23-12-2000 -----
51 Hildering Cornelis 91 ----- ----- Wormerveer 16-12-2000 -----
51 Hogenboom Sigibald Piet 93 Hoenkoop 12-12-1907 Warmond 19-12-2000 -----
51 Holkamp - Heyn Klaaske 78 Zaandijk 07-08-1922 Schoorl 16-12-2000 C.Holkamp
50 Hopkins John Wallace 68 Battersea 15-03-1932 Zaandam 13-12-2000 G.Bakker
51 Huijgen Johannes Anthonius 80 ----- ----- Krommenie 17-12-2000 E.J.Zuidervaart
50 IJlstra Wolter 75 Groningen 18-09-1925 Alkmaar 12-12-2000 J.Wijnholds
49 Jak - Schagen Margaretha Alida 90 ----- ----- Assendelft 01-12-2000 Jasper Jak
52 Jellinghaus - Rugebregt Elisabeth Helena 81 ----- 24-01-1919 Zaandam 25-12-2000 Jacobus Jellinghaus
52 Jong de Theodorus Johannes Cornelis 81 ----- ----- Krommenie 22-12-2000 P.H.Steunenberg
52 Jong de Joost Cornelis 79 Amsterdam 25-12-1920 Zaandam 26-12-2000 Everdina Wipprecht
50 Jonkman - Terraneo Margaretha 87 ----- ----- ----- 11-12-2000 George Jonkman
51 Kisjes Hendrik 89 ----- ----- Zaandam 21-12-2000 Rebekka Jansje Bijleveld
50 Kleij van der - Rem Aagje 92 ----- ----- Wormer 12-12-2000 van der Kleij
52 Klooster Jaap 84 Assendelft 20-02-1916 Zaandam 26-12-2000 Bep Spijker
51 Koning de Apolonia Hendrika 79 Alphen aan de Rijn 13-08-1921 Koog a/d Zaan 15-12-2000 -----
52 Koning de Arie 83 IJmuiden 11-07-1917 Westzaan 22-12-2000 A.Havik
52 Koning - Bas Dieuwertje 77 ----- ----- Zaandam 28-12-2000 Leendert P.Koning
51 Koopman Ron 40 ----- ----- Zaandam 07-12-2000 Ans Veltmeijer
50 Korstanje Johanna 90 ----- ----- Zaandam 11-12-2000 -----
49 Korver Maria Helena 83 ----- 30-12-1916 Zaandam 03-12-2000 A.F.van Deutekom
49 Kouwenberg Cornelis Marie 85 Den Helder 16-05-1915 Wormerveer 03-12-2000 Johanna Reinierse
49 Kroes Wolter 78 ----- ----- Wormerveer 01-12-2000 Lenie Hakkenbrak
52 Kuiper Geertruida Suzanne 80 ----- 13-04-1920 De Koog 24-12-2000 -----
52 Lagerwey Maarten 88 ----- ----- Zaandam 22-12-2000 J.Colhorn
49 Lang de - van Poelgeest Rebecca 92 ----- ----- Zaandam 01-12-2000 Jacobus Justinus de Lange
52 Marees Sijmon 70 ----- ----- Zaandam 24-12-2000 I.Visser
51 Mars Jan F. 58 ----- 19-03-1942 Koog a/d Zaan 18-12-2000 Joke Huber
50 Meerten de Boer  van Klaas 79 Schagen 09-08-1921 Zaandam 11-12-2000 Hannie Bakker
50 Moel de Henricus 79 ----- 11-12-1920 Venhuizen 09-12-2000 G.A.Deken
51 Monen Hilbrand 73 ----- ----- Wormer 20-12-2000 N.de Boer
49 Mulder Wim 57 ----- ----- Assendelft 05-12-2000 Joke Stet
52 Mulder Evert Hendrik 80 ----- 29-12-1919 Oostzaan 28-12-2000 Catharina Elisabeth Klaassen
49 Nieuweboer Gerardus Johannes Maria 77 ----- 27-09-1923 Hoorn 08-12-2000 -----
52 Ory - Blankendaal Maria Anna 88 Alkmaar 05-05-1912 Egmond aan Zee 22-12-2000 Wilhelmus B.Ory
52 Otte Pieter Cornelis 90 ----- ----- Zaandam 22-12-2000 Bep Otte
51 Prooijen van - Meijer Trijntje Elisabeth 88 ----- ----- Zaandam 18-12-2000 Floris Frederik van Prooijen
50 Prusa Franz Jozef 92 ----- ----- Zaandam 11-12-2000 -----
49 Rensen Luwe 75 ----- ----- Wormerveer 03-12-2000 A.G.West
51 Rhijn van - Groen Jacoba 95 Katwijk aan Zee 25-01-1905 Wormer 19-12-2000 Leendert van Rhijn
50 Rijswijk Willem 62 ----- 23-12-1937 Assendelft 12-12-2000 Tinie de Wit
52 Rijvordt - Botterman Maria 81 ----- 29-11-1919 Koog a/d Zaan 26-12-2000 K.C.Rijvordt
52 Ris - Hommerson Janna 74 ----- ----- Zaandijk 27-12-2000 Thijs Ris
49 Rol Willem 61 ----- ----- Assendelft 07-12-2001 Anneke de Vries
49 Ruiter de - Morsink Maria 89 Stad Delden 05-02-1911 Bergen 04-12-2000 Lo de Ruiter
51 Scheerman Cornelis 86 Zaandam 01-03-1914 Wormerveer 14-12-2000 -----
49 Schonewille - Happe Catharina Maria 76 Zaandam 13-12-1923 Zaandam 04-12-2000 C.Schonewille
50 Schooten Theo 73 ----- ----- Zaandam 14-12-2000 E.de Dood
50 Schouten Diny 58 ----- 12-08-1942 de Goorn 15-12-2000 -----
51 Stadt Cornelis 88 Zaandam 26-05-1912 Oudorp 15-12-2000 Catharina Elisabeth Borstjes
49 Sturk Cornelis Jacobus 83 ----- ----- Zaandam 05-12-2000 P.H.Tigelaar
52 Swietering - Bergsma Grietje 80 ----- ----- Wormerveer 25-12-2000 Gerardus Antonius Swietering
50 Toorn van der Abraham 90 Wormerveer 05-01-1910 Wormerveer 10-12-2000 1989 Trijntje Wezel
51 Trik Karolina Gerritdina 91 ----- ----- Wormerveer 17-12-2000 -----
52 Trik Peter 59 Velsen 06-08-1941 Wormer 23-12-2000 Dija Ooms
51 Tuijn Klaas 86 ----- ----- Wormerveer 21-12-2000 Maartje Zwart
52 Veen Tonny 66 ----- ----- Zaandam 25-12-2000 Roos Koning
51 Veenboer Wilhelmina Maria 90 Heemskerk 26-01-1910 Zaandam 17-12-2000 -----
49 Veenis - van Harlingen Klaasje 96 ----- 03-01-1904 Krommenie 05-12-2000 Cor Veenis
51 Veldhuizen Jan 65 ----- ----- Zaandam 20-12-2000 Jennie Jissink
50 Verweij Gerrit 71 ----- ----- Oostzaan 14-12-2000 D.ten Have
50 Vink Pieter Carel 78 ----- 17-03-1922 Westzaan 11-12-2000 A.C.Stegeman
49 Vink de Trees 39 ----- 18-09-1961 Zaandam 05-12-2000 Peter Kromhout
51 Vliet van - Bultstra Jantien 83 ----- ----- Zaandam 20-12-2000 Johannes Willem van Vliet
51 Voogd - Schoen Maria Alida 60 Zaandam 22-02-1940 Krommenie 17-12-2000 Dirk Jan Voogd
51 Wals - Bekebrede Maartje 84 ----- ----- Oostzaan 14-12-2000 Pieter Wals
52 Weg van der Jan 87 ----- ----- Assendelft 25-12-2000 Maaike Alida Kramer
52 Weide van der Frank 43 ----- ----- Zaandam 22-12-2000 Lisette Pieters
49 Wever Pieter 85 ----- ----- Wormerveer 02-12-2000 J.M.van de Weide
50 Woestijne van de - Dirkse Gerda Maria 92 Leiden 26-04-1908 Zaandam 13-12-2000 Jan Francois van de Woestijne
49 Woude van der Aart 57 ----- 29-12-1942 Heerhugowaard 03-12-2000 Jenny
50 Zeilemaker -  Bakker Dieuwertje 75 ----- ----- Spijkerboor 09-12-2000 J.Zeilemaker
51 Zonneveld - Bijkerk Wilhelmina 92 ----- ----- Zaandam 15-12-2000 Arie Zonneveld
52 Zonneveld Cornelis Laurentius Nicolaas 53 ----- ----- Heemskerk 22-12-2000 Tonia van der Laan
. . . . . . . .. .